Zaginiony mężczyzna odnalazł się
środa, 29 maja 2019 08:45

Poszukiwania odwołane

Dzisiaj (29 maja) rano, Policja odwołała poszukiwania za zaginionym mężczyzną z Gminy Korzenna.

 

 

 

 

 

Z radością informujemy, że trwające od wczoraj poszukiwania zaginionego mieszkańca Gminy Korzenna zakończyły się sukcesem. Mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu.

Wymieniony wyszedł z domu w nocy z 27/28 maja i przez kilkanaście godzin nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja i rodzina prosili o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu. Na portalu Myśl globalnie działaj lokalnie publikowaliśmy komunikat Policji o zaginięciu. Informacja pojawiła się w wielu różnych środkach masowego przekazu, a użytkownicy portali społecznościowych licznie ją udostępniali. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazywali komunikat dalej.

 

 

 

Reda

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń