Co wiesz o ŚDM? QUIZ z nagrodami
środa, 06 kwietnia 2016 10:02

ŚDM QUIZ

Jak wygląda logo ŚDM? Kto jest pomysłodawcą wydarzenia? W którym roku odbyły się pierwsze ŚDM? Jakie są słowa hymnu ŚDM? Takie pytania mogą pojawić się w Quizie o Światowych Dniach Młodzieży.  Czas, start!

 

 

 

 

QUIZ o ŚDM to małe wyzwanie przygotowane przez Diecezjalne Biuro Medialne „Synaj” dla wszystkich zaangażowanych w Światowe Dni Młodzieży.

Jaki jest zakres wiedzy?

Pytania będą dotyczyły wszystkiego co związane ze Światowymi Dniami Młodzieży. Przyjrzyjcie się więc historii całej inicjatywy, osobom, wydarzeniom towarzyszącym, symbolom związanym z obecnymi jak i wcześniejszymi spotkaniami, a w szczególności hasłom poprzednich dni młodych. Warto przeczytać również historię ikony „Salus Populi Romani” oraz krzyża ŚDM. Część pytań będzie dotyczyć też przygotowań do tegorocznych Dni na terenie diecezji, jak również całej Polski.

 

- Jeśli subskrybujesz już nasz profil albo często zaglądasz na krakow2016.com – nie będzie żadnego problemu z odpowiedziami! – mówią organizatorzy.

 

Aby wziąć udział w quizie wystarczy wejść na Fanpage ŚDM DIECEZJA TARNOWSKA SYNAJ na Facebooku i tam w aplikacji dostępnej od 5 kwietnia odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

Czy się opłaca? Do wygrania są ciekawe nagrody dla trzech najlepszych uczestników, którzy do 18 maja poprawnie rozwiążą quiz.

 

Pokaż, że znasz się na Światowych Dniach Młodzieży!

 

 

(Reda)

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń