Dzięki Wam pojadą na ŚDM - młodzież dziękuje za wsparcie
wtorek, 12 lipca 2016 23:41

Młodzież dziękuje za wsparcie

Jedenaście osób z naszej parafii spotka się z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Udział w Światowych Dniach Młodzieży będzie dla nich możliwy dzięki ofiarności Parafian, wsparli młodych biorąc udział w niedawnym Jarmarku. Publikujemy list z podziękowaniem, jaki wpłynął do redakcji:

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu kiermaszu. Zwłaszcza osobom, które upiekły ciasta oraz parafianom, którzy swoimi ofiarami wsparli nasz wyjazd do Krakowa. Bez Waszej pomocy wielu z nas nie mogłoby wziąć udziału w Światowych Dniach Młodzieży, ponieważ koszty pobytu w Krakowie są bardzo wysokie. Obiecujemy, że będziemy godnie reprezentować Parafię Mogilno oraz zapewniamy, że podczas tych wyjątkowych dni będziemy pamiętać o Was w naszej modlitwie. Bóg zapłać !


Młodzież z Parafii Mogilno biorąca udział w ŚDM

 Fot. Patrycja Janiszewska
oprac. (Reda)

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń