Aktualności
Anna i Eugeniusz Sułowiczowie – 75 lat razem ZDJĘCIA
niedziela, 10 stycznia 2016 15:40

Brylantowi Jubilaci

Państwo Anna i Eugeniusz Sułowiczowie z Posadowej Mogilskiej obchodzili dzisiaj swój brylantowy jubileusz - 75. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Więcej…
 
Ostatnim lekarstwem druga osoba – akcja dla Marcinka Roli
piątek, 08 stycznia 2016 11:04

Marcinek Rola

 

Ruszyła akcja „Pomóż Marcinkowi i innym”, której celem jest znalezienie genetycznego bliźniaka dla chłopca z Mogilna chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Frekwencja na organizacyjnym spotkaniu z przedstawicielem Fundacji DKMS zadziwiła prowadzącego.

Więcej…
 
Sześcioletni Marcinek czeka na naszą pomoc
wtorek, 05 stycznia 2016 22:56

Dla Marcinka!

Marcinek Rola  ma 6 lat, mieszka z rodzicami i starszym bratem w Mogilnie. W 2014 roku zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Konieczny jest przeszczep. Każdy może pomóc, wystarczy obecność na organizacyjnym spotkaniu, które już w najbliższy czwartek.

Więcej…
 
Pierwszy Żołnierz Rzeczypospolitej. 10 kwietnia 2010 – pamiętamy!
piątek, 10 kwietnia 2015 07:43

Żołnierz nie umiera

Żołnierz nie umiera. Żołnierz odchodzi na wieczną wartę. Generał Franciszek Gągor – najwyższy stopniem i rangą polski wojskowy, Szef Sztabu Generalnego, kandydat na najwyższe stanowisko w siłach zbrojnych NATO. Honorowy obywatel Gminy Korzenna, duma wsi Koniuszowa, nasz człowiek.

Więcej…
 
Takiego talentu nie można wypuścić – rozmowa z Mistrzem Polski
środa, 11 marca 2015 18:57

Wywiad

Maciej Kiełbasa – siedemnastolatek z naszej parafii to złoty medalista Mistrzostw Polski w saneczkarstwie w kategorii juniorów młodszych. Młody zawodnik z Koniuszowej, należący do kadry narodowej, stara się aby w jego życiu cały czas coś się działo. Jest strażakiem ochotnikiem z jednostki OSP Mogilno, trenuje piłkę nożną, a od 4 lat saneczkarstwo, w którym odnosi imponujące sukcesy. W rozmowie z Jadwigą Jelińską opowiada o początkach swojej przygody, emocjach na torze, niebezpieczeństwie zjazdów i ambitnych planach na przyszłość.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425następnaostatnia »

Strona 23 z 25

Created by Szczepan Sikoń