Aktualności
„Czekając na…” – ZDJĘCIA ze spektaklu
wtorek, 20 stycznia 2015 10:53

Czekając na...

Po brzegi wypełniła się w niedzielę 18 stycznia wielofunkcyjna sala nowego Centrum Kultury w Mogilnie. To za sprawą księdza Łukasza Pawłowskiego oraz młodzieży z Sufczyna, którzy zaprosili na spektakl „Czekając na…”. Upust ogromnym emocjom dały radosne okrzyki, gromkie brawa oraz łzy wzruszenia.

Więcej…
 
„Czekając na…” – czyli ks. Łukasz Pawłowski zaprasza na spektakl
piątek, 16 stycznia 2015 00:43

Sztuka teatralna

Jeszcze trwamy w podniosłym, Bożonarodzeniowym nastroju. Powoli znikają świąteczne ozdoby, jednak wciąż słychać piękne kolędy. Warto jeszcze raz przypomnieć sobie wigilijny wieczór i powrócić myślami do wydarzeń grudniowej nocy. Ułatwi nam to Grupa Teatralna z Sufczyna, która zaprezentuje w naszej parafii spektakl „Czekając na…”.

Więcej…
 
Zmarł Tata ks. Łukasza Pawłowskiego
niedziela, 26 października 2014 14:09

Zmarł Tata ks. Łukasza

Z przykrością zawiadamiamy, że dzisiaj, po krótkiej ale ciężkiej chorobie, zmarł Tata ks. Łukasza Pawłowskiego. Podajemy szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych.

Więcej…
 
Śp. ks. prałat Leszek Kozioł – pamiętamy!
sobota, 30 sierpnia 2014 22:46

x. Leszek Kozioł

Minęła 4 rocznica śmierci ks. Leszka Kozioła. Odszedł do Domu Pana 28 sierpnia 2010 roku po ośmiu miesiącach walki z ciężką chorobą. Miał 61 lat. Uroczystość pogrzebowa z 2 września poprzedzona była całonocnym czuwaniem modlitewnym. Jeszcze brzmi w uszach dźwięk harmonii i organów na których grał ks. Leszek; wspominamy z jak ogromną pasją prowadził on parafialny chór; pamiętamy jego szczery uśmiech i poczucie humoru.

Więcej…
 
Siostra Barbara Szczygieł złożyła wieczyste śluby zakonne ZDJĘCIA
wtorek, 19 sierpnia 2014 15:07

Wieczyste śluby zakonne

Moje serce jest pełne wdzięczności Panu Bogu, za brak wątpliwości co do mojego wyboru. Kiedy zdecydowałam się na życie zakonne, nigdy podczas tych 8 lat nie czułam się nie na swoim miejscu – mówi pochodząca z Koniuszowej Siostra Barbara Szczygieł, która 15 sierpnia złożyła wieczystą profesję zakonną, ślubując czystość, ubóstwo i posłuszeństwo. Siostra Barbara opowiada o odkrywaniu i przyjmowaniu powołania, dzieli się przeżyciami z momentu złożenia ślubów oraz mówi o radości wypełniania charyzmatu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia2122232425następnaostatnia »

Strona 24 z 25

Created by Szczepan Sikoń