Aktualności
Popularnością nie dorównuje, ale jest tak samo ważny ZDJĘCIA
piątek, 23 czerwca 2017 17:49

Dzień Ojca - kocham Cię Tato!

Mowa o Dniu Ojca. Święto ma w Polsce kilkudziesięcioletnią tradycję, ale do tej pory jeszcze nie dorównało popularnością Dniu Matki. A szkoda, bo ojcowie odgrywają taką samą rolę w życiu dziecka jak matki i tak samo zasługują na szacunek i gesty podziękowania. 23 czerwca bijemy brawo naszym Tatusiom.

Więcej…
 
Kochaj zawsze, a okaż bardziej 21 czerwca
wtorek, 20 czerwca 2017 17:30

21 czerwca - Święto Miłości

Święto Zakochanych jest 21 czerwca. Dziwna Polaków mentalność, że cudze chwalą, a swego nie znają. Bo 14 lutego potykamy się o kiczowate maskotki, mdli nas od serduszek z czekolady, psujemy wzrok od wszechobecnej czerwieni i wdychamy zapach plastikowego uczucia. A ocieka to wszystko komercją, tandetą i pieniędzmi. Z miłością to nie ma nic wspólnego. Prawdziwe jej święto, czyli Noc Kupały, według bliskiego nam kalendarza Słowian, już jutro – 21 czerwca! Będą zioła, kwiaty i ogień – czyli naturalne i przede wszystkim nasze.

Więcej…
 
Zadbaj o dziecko - to w sobie czyli 200 osób opowiada o swoich dziecinnych zachowaniach
czwartek, 01 czerwca 2017 19:15

Zadbaj o dziecko - to, które masz w sobie

Kupują watę cukrową na festynach, ciaprają się w kałużach, śmieją się bez powodu, ale i czują się bezradni, nie wszystko rozumieją i mają nadopiekuńczych rodziców. Dzieci? Nie! Dorośli! Oni są bardzo dziwni i naprawdę bardzo, bardzo śmieszni…

Więcej…
 
Nie wręcz, ale wyręcz – propozycje dla dużych dzieci na Dzień Matki
czwartek, 25 maja 2017 17:35

Propozycje na Dzień Matki

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nawet pomyśleć o prezencie dla swojej Mamy, mamy kilka niebanalnych propozycji. Przygotujesz go szybko, ale będzie wyjątkowy. Tym razem zrezygnuj z czekoladek, wina i kosmetyków. 26 maja zaskocz swoją Mamę prezentem niekoniecznie materialnym. Podpowiadamy Ci jak to zrobić.

Więcej…
 
ZUMBA – nie bierz pieniędzy, ale wygodne buty i wodę
wtorek, 16 maja 2017 15:28

Zajęcia Zumby w Domu Kultury


Po opublikowaniu na naszym portalu artykułu Zapisz się na ZUMBĘ w Domu Kultury w Mogilnie, Redaktor zasypano pytaniami, a do organizatorki zajęć rozdzwoniły się telefony. Spieszymy z informacją, by na jutrzejszą lekcję pokazową nie brać pieniędzy, ale wygodne buty i wodę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 16

Created by Szczepan Sikoń