Aktualności
Publikujemy zapowiedzi przedślubne
sobota, 01 kwietnia 2017 08:51

Zapowiedzi przedślubne

Zamierzone małżeństwo nie może być traktowane jako sprawa prywatna interesująca tylko narzeczonych. Docierały do nas sugestie od Czytelników, by na łamach portalu informować o związkach małżeńskich, które mają zostać zawarte w parafialnym kościele w Mogilnie. Nie możemy przejść obok tych sygnałów obojętnie, dlatego od najbliżej niedzieli – 2 kwietnia będziemy publikować zapowiedzi przedślubne.

Więcej…
 
Ale kosmos! – Mirosław Hermaszewski w Korzennej
czwartek, 30 marca 2017 21:41

Ale kosmos!

Pierwszy i jedyny polski kosmonauta - Mirosław Hermaszewski spotka się z Mieszkańcami Gminy Korzenna i opowie o swojej niesamowitej wyprawie we wszechświat. Już 7 kwietnia będzie okazja, by poznać tajemnice kosmosu nie z książki i filmu, ale relacji kogoś, kto wzbił się ponad niebo.

Więcej…
 
Żebyś nie zaspał bo wskazówki zegara przyśpieszyły
sobota, 25 marca 2017 18:55

Wskazówki zegara przyśpieszyły

Któż z nas nie pragnie być wyspany? W ten weekend będziemy mieli na to niestety godzinę mniej czasu. To nie jedyny minus przestawiania zegarków o godzinę do przodu. Kto i dlaczego, oprócz śpiochów, jest niezadowolony z tej operacji?

Więcej…
 
Prezydent przysłał kartkę Marcinkowi ZDJĘCIA
wtorek, 14 lutego 2017 17:39

Czytanie kartek czas zacząć!

Jest kartka od prezydenta, 91-letniej Pani, a nawet rocznego maleństwa! Marcinek Rola dzisiaj (14 lutego) w południe rozpoczął czytanie kartek, które otrzymał z okazji 8 urodzin. Jest ich tak dużo, że do sali, w której leży chłopiec przynoszone są partiami.

Więcej…
 
Trzy kartony kartek czekają na rozpakowanie
niedziela, 12 lutego 2017 20:09

Marcinek Rola ma 8 lat!

Na swoje 8 urodziny Marcinek Rola z Mogilna otrzymał trzy kartony kartek. Jeszcze nie może przeczytać życzeń, które dostał z Polski i z zagranicy, ponieważ jego odporność jest mocno osłabiona. Musi więc czekać na pozwolenie od pani doktor.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 15

Created by Szczepan Sikoń