Aktualności
Zbadaj słuch bezpłatnie w Korzennej
niedziela, 09 kwietnia 2017 05:50

Ważna informacja

Już w najbliższy czwartek mieszkańcy Gminy Korzenna będą mieli możliwości bezpłatnego zbadania słuchu.

Więcej…
 
Aktywne seniorki ozdabiają Wielkanoc
sobota, 08 kwietnia 2017 22:48

Aktywne seniorki ozdabiają Wielkanoc

Do Niedzieli Palmowej zaczęły szykować się kilka dni wcześniej. W Domu Kultury w Mogilnie miały swój warsztat – taki,  w którym można pracować, rozmawiać i śmiać się. Mowa o paniach, które uczestniczą w cotygodniowych zajęciach dla kobiet 50+, w ramach których wykonywały m.in. wielkanocne palmy.

Więcej…
 
Zapowiedzi ślubne
niedziela, 02 kwietnia 2017 10:32

Zapowiedzi przedślubne

Śpieszymy z wyjaśnieniem – wczorajsza informacja o zapowiedziach ślubnych, które miały być publikowane na naszym portalu, była primaaprilisowym żartem! Kto uwierzył?

Więcej…
 
Publikujemy zapowiedzi przedślubne
sobota, 01 kwietnia 2017 08:51

Zapowiedzi przedślubne

Zamierzone małżeństwo nie może być traktowane jako sprawa prywatna interesująca tylko narzeczonych. Docierały do nas sugestie od Czytelników, by na łamach portalu informować o związkach małżeńskich, które mają zostać zawarte w parafialnym kościele w Mogilnie. Nie możemy przejść obok tych sygnałów obojętnie, dlatego od najbliżej niedzieli – 2 kwietnia będziemy publikować zapowiedzi przedślubne.

Więcej…
 
Ale kosmos! – Mirosław Hermaszewski w Korzennej
czwartek, 30 marca 2017 21:41

Ale kosmos!

Pierwszy i jedyny polski kosmonauta - Mirosław Hermaszewski spotka się z Mieszkańcami Gminy Korzenna i opowie o swojej niesamowitej wyprawie we wszechświat. Już 7 kwietnia będzie okazja, by poznać tajemnice kosmosu nie z książki i filmu, ale relacji kogoś, kto wzbił się ponad niebo.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 16

Created by Szczepan Sikoń