Aktualności
Nie wręcz, ale wyręcz – propozycje dla dużych dzieci na Dzień Matki
czwartek, 25 maja 2017 17:35

Propozycje na Dzień Matki

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nawet pomyśleć o prezencie dla swojej Mamy, mamy kilka niebanalnych propozycji. Przygotujesz go szybko, ale będzie wyjątkowy. Tym razem zrezygnuj z czekoladek, wina i kosmetyków. 26 maja zaskocz swoją Mamę prezentem niekoniecznie materialnym. Podpowiadamy Ci jak to zrobić.

Więcej…
 
ZUMBA – nie bierz pieniędzy, ale wygodne buty i wodę
wtorek, 16 maja 2017 15:28

Zajęcia Zumby w Domu Kultury


Po opublikowaniu na naszym portalu artykułu Zapisz się na ZUMBĘ w Domu Kultury w Mogilnie, Redaktor zasypano pytaniami, a do organizatorki zajęć rozdzwoniły się telefony. Spieszymy z informacją, by na jutrzejszą lekcję pokazową nie brać pieniędzy, ale wygodne buty i wodę.

Więcej…
 
Zapisz się na ZUMBĘ w Domu Kultury w Mogilnie
niedziela, 14 maja 2017 12:17

Zajęcia Zumby w Domu Kultury

Bardzo gorąco zrobi się od środy w Domu Kultury na Mogilnie. Temperaturę podgrzeje taniec latynoamerykański połączony z elementami fitness, czyli Zumba! W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek. Zapisy i spotkanie organizacyjno – pokazowe już 17 maja.

Więcej…
 
Marcinek nie był własnością. Był darem.
sobota, 06 maja 2017 14:57

Marcinek Rola był darem.

Bóg nie zabrał Marcinka. Nie wyrwał siłą z rąk i serc jego rodziców, brata i bliskich. On go wziął do siebie swoimi kochającymi, ojcowskimi dłońmi. Dzisiaj żegnaliśmy małego bohatera z płaczem, białymi kwiatami, ale i ufnością, że Marcinek rozpromienia swoim uśmiechem niebo.

Więcej…
 
Bóg zabiera dobrych ludzi. Pogrzeb Śp. Marcinka Roli
czwartek, 04 maja 2017 19:48

Marcinek Rola w drodze do nieba

Bóg zabiera dobrych ludzi. Tak jak my zbieramy najładniejsze kwiatki - tak brzmi jeden z komentarzy pod informacją o śmierci Marcinka Roli. Miał zaledwie 8 lat, ale waleczności i pogody ducha uczył dorosłych. Białaczka okazała się silniejsza - chłopiec wczoraj (3 maja) odszedł do lepszego świata. My pożegnamy go w najbliższą sobotę - 6 maja o godz. 11.00. Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Mogilnie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 18

Created by Szczepan Sikoń