Aktualności
Dla Babci i Dziadka zdrowaśkę, znicz i kwiatka
poniedziałek, 22 stycznia 2018 21:00

Pamiętajmy o naszych zmarłych dziadkach

Podczas gdy wnuk składa życzenia babci i dziadkowi, wnuczka zapala swoim znicz na grobie. Bo nie każdy ma jeszcze szczęście, by pójść do babci i dziadka, zjeść świąteczne ciasto, ogrzać się u nich ciepłą herbatą i ich miłością… Niektórzy mogą już tylko odwiedzić ich na cmentarzu. I powspominać przeżyte z nimi chwile, bo choć dziadkowie odeszli, żyją wciąż w pamięci swoich wnuków.

Więcej…
 
Zapytaliśmy wnuków – za co kochają Babcię i Dziadka?
niedziela, 21 stycznia 2018 12:56

Dzień Seniora

Chociaż na zewnątrz mróz, dzisiaj każdemu robi się cieplej na sercu. O Dniu Babci i Dziadka się nie zapomina, bo seniorzy to skarby, których chcemy i uhonorować i podziękować za bezinteresowną miłość.

Więcej…
 
Kto co postanowił i czy słowa dotrzymał? Mieszkańcy o Blue Monday
poniedziałek, 15 stycznia 2018 20:57

Noworoczne postanowienia

Dzisiaj najbardziej depresyjny dzień w roku. Trzeci poniedziałek stycznia scharakteryzował tak pewien brytyjski psycholog, a datę wyliczył biorąc pod uwagę m.in. świadomość niedotrzymania noworocznych postanowień. Jak ta teoria sprawdza się w praktyce? Zapytaliśmy strażaka, sportowców, aktorkę i sołtysa.

Więcej…
 
Dieta cud. Propozycja adwentowego menu.
niedziela, 17 grudnia 2017 14:17

Propozycja adwentowego menu

Na zmianę złych nawyków nigdy nie jest za późno. Adwent co prawda się kończy niemniej jednak zostało jeszcze 7 dni. W sam raz na przynoszącą efekty dietę cud. W końcu siódemka to szczęśliwa liczba!

Więcej…
 
Jakie to szczęście, że istnieje śmierć ZDJĘCIA
czwartek, 02 listopada 2017 15:59

Dzień Zaduszny

2 listopada to Dzień Zaduszny, w którym Kościół wspomina wszystkich zmarłych i przypomina tajemnicę czyśćca. Bez pamięci o naszych bliskich zmarłych nie da się żyć, ale odwiedzanie cmentarza to nie rodzinna wycieczka.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 22

Created by Szczepan Sikoń