Aktualności
Zadbaj o dziecko - to w sobie czyli 200 osób opowiada o swoich dziecinnych zachowaniach
czwartek, 01 czerwca 2017 19:15

Zadbaj o dziecko - to, które masz w sobie

Kupują watę cukrową na festynach, ciaprają się w kałużach, śmieją się bez powodu, ale i czują się bezradni, nie wszystko rozumieją i mają nadopiekuńczych rodziców. Dzieci? Nie! Dorośli! Oni są bardzo dziwni i naprawdę bardzo, bardzo śmieszni…

Więcej…
 
Nie wręcz, ale wyręcz – propozycje dla dużych dzieci na Dzień Matki
czwartek, 25 maja 2017 17:35

Propozycje na Dzień Matki

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nawet pomyśleć o prezencie dla swojej Mamy, mamy kilka niebanalnych propozycji. Przygotujesz go szybko, ale będzie wyjątkowy. Tym razem zrezygnuj z czekoladek, wina i kosmetyków. 26 maja zaskocz swoją Mamę prezentem niekoniecznie materialnym. Podpowiadamy Ci jak to zrobić.

Więcej…
 
ZUMBA – nie bierz pieniędzy, ale wygodne buty i wodę
wtorek, 16 maja 2017 15:28

Zajęcia Zumby w Domu Kultury


Po opublikowaniu na naszym portalu artykułu Zapisz się na ZUMBĘ w Domu Kultury w Mogilnie, Redaktor zasypano pytaniami, a do organizatorki zajęć rozdzwoniły się telefony. Spieszymy z informacją, by na jutrzejszą lekcję pokazową nie brać pieniędzy, ale wygodne buty i wodę.

Więcej…
 
Zapisz się na ZUMBĘ w Domu Kultury w Mogilnie
niedziela, 14 maja 2017 12:17

Zajęcia Zumby w Domu Kultury

Bardzo gorąco zrobi się od środy w Domu Kultury na Mogilnie. Temperaturę podgrzeje taniec latynoamerykański połączony z elementami fitness, czyli Zumba! W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek. Zapisy i spotkanie organizacyjno – pokazowe już 17 maja.

Więcej…
 
Marcinek nie był własnością. Był darem.
sobota, 06 maja 2017 14:57

Marcinek Rola był darem.

Bóg nie zabrał Marcinka. Nie wyrwał siłą z rąk i serc jego rodziców, brata i bliskich. On go wziął do siebie swoimi kochającymi, ojcowskimi dłońmi. Dzisiaj żegnaliśmy małego bohatera z płaczem, białymi kwiatami, ale i ufnością, że Marcinek rozpromienia swoim uśmiechem niebo.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 20

Created by Szczepan Sikoń