Aktualności
Policja w Mogilnie! Co się stało?
sobota, 24 listopada 2018 16:08

Policja w Mogilnie

Samochód osobowy potrącił wieczorem mężczyznę idącego poboczem. Poszkodowany pomimo reanimacji podjętej przez świadka, następnie ratowników medycznych, zmarł na miejscu zdarzenia. Wszystkie wykonane przez policjantów czynności, opinia biegłego oraz prowadzone postępowanie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku. Prawdopodobnie, gdyby pieszy miał element odblaskowy, tragedii udałoby się uniknąć.

Więcej…
 
Zwykłe słowo to za mało – Rada Rodziców z Mogilna dziękuje za pomoc Patrykowi
sobota, 24 listopada 2018 14:45

Podziękowania od Rady Rodziców z Mogilna

- Jesteście dowodem na to, że istnieją jeszcze osoby, które potrafią nieść bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi – to fragment listu, jaki pani Danuta Gajdosz – przewodnicząca Rady Rodziców z Mogilna przekazała naszej Redakcji, by za pośrednictwem portalu podziękować Rodzicom, którzy przygotowali kiermasz w szkole oraz wszystkim Klientom. Publikujemy podziękowania w całości.

Więcej…
 
Bezżenni o małżeństwie – to się (nie) mogło udać. Teatr Dabar i jego #próbażycia
poniedziałek, 19 listopada 2018 18:18

Nie kocha się na próbę

To spektakl głównie o przygotowaniach do wesela i ślubu (kolejność celowa), ale dedykowany nie tylko narzeczonym. Kubeł zimnej wody, aktorzy Teatru Dabar wylewają też na małżonków, bo po podróży poślubnej zaczyna się normalne życie we dwoje. Największym paradoksem tej sztuki jest to, że scenariusz pisały osoby, które nie zawarły związku małżeńskiego (z wyjątkiem jednej). Co zatem mogą wiedzieć o problemach które zaczynają się po ślubie?

Więcej…
 
Walczyli o Chrystusa – finał licytacji w Mogilnie
niedziela, 18 listopada 2018 21:26

Emoconująca licytacja

21 minut – tyle wystarczyło na zlicytowanie czterech przedmiotów. Największa bitwa toczyła się o Chrystusa malowanego na dębie oraz obrazek na liściu, przekazany przez księdza Pawła Kociołka z Bangladeszu. Na początku największą siłę przebicia mieli panowie, ale w finale wygrała kobieta.

Więcej…
 
Tego jeszcze nie było – po spektaklu licytacja dla Patryka
niedziela, 18 listopada 2018 14:17

Licytacja już dzisiaj

Pomimo, że to już kolejne akcje pomocy dla Patryka, nikt nie mówi że jest tego za dużo. Wręcz przeciwnie - można zaobserwować pełną mobilizację i chęć działania. A działać trzeba szybko, bo finanse są potrzebne nie tylko na leczenie Patryka, ale też na wykończenie domu. Na szczęście nie brakuje ludzi dobrej woli, którzy ochoczo dzielą się tym co mają oraz inicjatorów, którzy prześcigają się w kolejnych pomysłach jak wesprzeć rodzinę Chronowskich z Posadowej Mogilskiej. Tylko dzisiaj spektakl i licytacja.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 22

Created by Szczepan Sikoń