Aktualności
Zapytaliśmy wnuków – za co kochają Babcię i Dziadka?
niedziela, 21 stycznia 2018 12:56

Dzień Seniora

Chociaż na zewnątrz mróz, dzisiaj każdemu robi się cieplej na sercu. O Dniu Babci i Dziadka się nie zapomina, bo seniorzy to skarby, których chcemy i uhonorować i podziękować za bezinteresowną miłość.

Więcej…
 
Kto co postanowił i czy słowa dotrzymał? Mieszkańcy o Blue Monday
poniedziałek, 15 stycznia 2018 20:57

Noworoczne postanowienia

Dzisiaj najbardziej depresyjny dzień w roku. Trzeci poniedziałek stycznia scharakteryzował tak pewien brytyjski psycholog, a datę wyliczył biorąc pod uwagę m.in. świadomość niedotrzymania noworocznych postanowień. Jak ta teoria sprawdza się w praktyce? Zapytaliśmy strażaka, sportowców, aktorkę i sołtysa.

Więcej…
 
Dieta cud. Propozycja adwentowego menu.
niedziela, 17 grudnia 2017 14:17

Propozycja adwentowego menu

Na zmianę złych nawyków nigdy nie jest za późno. Adwent co prawda się kończy niemniej jednak zostało jeszcze 7 dni. W sam raz na przynoszącą efekty dietę cud. W końcu siódemka to szczęśliwa liczba!

Więcej…
 
Jakie to szczęście, że istnieje śmierć ZDJĘCIA
czwartek, 02 listopada 2017 15:59

Dzień Zaduszny

2 listopada to Dzień Zaduszny, w którym Kościół wspomina wszystkich zmarłych i przypomina tajemnicę czyśćca. Bez pamięci o naszych bliskich zmarłych nie da się żyć, ale odwiedzanie cmentarza to nie rodzinna wycieczka.

Więcej…
 
Zakaz grobowych min! Uśmiechnij się ze Wszystkimi Świętymi
środa, 01 listopada 2017 11:10

1 listopada - zakaz grobowych min

Dzisiaj nie obowiązuje czarny strój. Bo 1 listopada to jeden z najbardziej radosnych i optymistycznych dni dla chrześcijan. Wierzymy i cieszymy się, że wielu naszych zmarłych przebywa już u Boga w niebie. Zatrzymując się przy mogiłach bliskich przypominamy sobie, że każdy z nas jest powołany do świętości.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 25

Created by Szczepan Sikoń