z Afryki i innych kontynentów
Uganda czeka
środa, 28 sierpnia 2013 09:40

Wyprawa misyjna

Jutro wylatuję do Ugandy. Przez miesiąc będę wolontariuszką w Gulu. Będę uczyć i organizować czas dzieciom z afrykańskiego plemienia Aczoli. Dziś zapraszam Was do śledzenia bloga ze swojej wyprawy misyjnej.

Więcej…
 
Pocztówka z Ugandy – wyślemy ją właśnie do Ciebie !
środa, 31 lipca 2013 18:13

Pocztówka z Ugandy

Ruszyła akcja Świeckich Misjonarzy Kombonianów „Pocztówka z Ugandy”. Dziewięć młodych osób zaangażowanych w ten ruch wraz z o. Maciejem Zielińskim, przez miesiąc przebywać będzie na północy tego kraju. Zamawiając pocztówkę z Czarnego Lądu wspiera się Dom Dziecka w Gulu, gdzie wolontariusze będą pracować.

Więcej…
 
Wieści z Mozambiku – o. Andrzej Filip pisze do nas
wtorek, 09 lipca 2013 12:38

Wieści z Mozambiku


Ojciec Andrzej Filip, pochodzący z Koniuszowej Misjonarz Kombonianin, przesyła nam wiadomości z Mozambiku – dzieli się swoim doświadczeniem na misji i śle ciepłe pozdrowienia. Publikujemy treść listu.

Więcej…
 
Wzrastamy w misyjności – animacja w Mogilnie
poniedziałek, 24 czerwca 2013 20:28

Animacja Misyjna

Podczas animacji misyjnej, którą przeprowadzili w naszej Parafii ojcowie Kombonianie, mogliśmy wysłuchać bogatych doświadczeń o. Macieja z Peru, obejrzeć afrykańskie stroje, usłyszeć afrykańskie pieśni w wykonaniu zespołu Tibi Cantamus oraz nabyć misyjne przedmioty.

Więcej…
 
Bliżej Afryki – animacja misyjna w naszej parafii
niedziela, 16 czerwca 2013 00:17

Animacja Misyjna

Animację misyjną poprowadzą w naszej parafii Misjonarze Kombonianie z Krakowa. W niedzielę 16 czerwca podzielą się z nami swoim bogatym doświadczeniem posługi wśród najbiedniejszych w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Będą oryginalne stroje pochodzące z krajów misyjnych, różańce i krzyżyki, materiały informacyjne... Nie zabraknie również afrykańskich pieśni !

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 6 z 7

Created by Szczepan Sikoń