z Afryki i innych kontynentów
6 stycznia – ślemy życzenia dla księdza Pawła i ojca Andrzeja
piątek, 05 stycznia 2018 22:15

Dzień Pomocy MisjomW Święto Trzech Króli czyli w Dzień Pomocy Misjom, łączymy się z tymi, którzy głoszą Dobrą Nowinę nieznającym Chrystusa. Misjonarze potrzebują naszego duchowego i materialnego wsparcia. 6 stycznia nasze myśli kierujemy więc szczególnie w stronę Afryki oraz Azji – pamiętamy o ojcu Andrzeju Filipie, który pełni misję w Mozambiku oraz księdzu Pawle Kociołku posługującym w Bangladeszu.

Więcej…
 
Urządzam prywatę – pocztówka z Kenii dla Ciebie od moich koleżanek
wtorek, 06 czerwca 2017 16:12

Twój gest - Twoja pocztówka

Kenia, misje i dwie roześmiane twarze - Marty i Moniki. Z Martą byłam na wolontariacie w Ugandzie; Monikę też poznałam u Kombonianów w Krakowie. Za miesiąc, na trzy miesiące obie wracają do Afryki. Przyślą Ci imienną kartkę z Kenii, wystarczy że wesprzesz dzieciaki, którymi będą się tam opiekować.

Więcej…
 
Misjonarz na post
sobota, 11 marca 2017 15:55

Misjonarz na post

Niedziela 12 marca to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Na całym świecie pracuje 2007 misjonarzy z Polski, a wśród nich pochodzący z Koniuszowej - o. Andrzej Filip i ks. Paweł Kociołek. Można zaadoptować ich na post.

Więcej…
 
Kazań nie będzie – zaproszenie na rekolekcje
sobota, 04 marca 2017 13:44

Rekolekcje Misyjne

Misjonarze Kombonianie zabiorą do Domu Pomocy Społecznej, a także pokażą jak wygląda codzienność w kenijskich slumsach. Zapraszają na weekendowe rekolekcje „na dobry początek”, podczas których możesz zwolnić i zastanowić się za czym i po co przez cały czas biegasz.

Więcej…
 
Bieda pod palmami – obalamy stereotypy o Misjonarzach
piątek, 06 stycznia 2017 23:43

Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom

Dzisiejszy dzień przypomina, że to co misjonarze robią tam, my możemy robić tu. Chodzi o to, by dawać świadectwo, dzielić się uśmiechem i dobrym słowem, pomóc i po prostu być przy drugim człowieku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 2 z 7

Created by Szczepan Sikoń