Kościół i religia
Zdobywcy Jasnej Góry – wspomnienia Dominika Kociołka
sobota, 23 września 2017 06:26

Wspomina Dominik Kociołek

Pielgrzymka to nie tylko modlitwa i refleksja nad życiem. To także ludzie, których się spotyka. Przekonał się o tym szesnastoletni Dominik Kociołek z Mogilna, który doszedł pieszo do Częstochowy dwa razy i choć upłynął już miesiąc od ostatniej wędrówki, myślami ciągle wraca na szlak.

Więcej…
 
Pielgrzymie nie bądź samolubem, podziel się! ZDJĘCIA
sobota, 26 sierpnia 2017 14:29

Daj świadectwo

Pielgrzymie, potrzebujemy Twojego świadectwa - zechciej podzielić się tym, co przeżyłeś na szlaku Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Czekamy na refleksje z dziewięciu dni drogi, wspomnienia i zdjęcia. Wystarczy do nas napisać (na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), opublikujemy na łamach portalu każdą wypowiedź. Nie ma limitu znaków i cenzury. Możesz się podpisać, albo zachować anonimowość. Pątnicy zdobyli już szczyt Jasnej Góry, ale pielgrzymka przecież nadal trwa...

Więcej…
 
Dwulatka idzie na Jasną Górę - przygoda zaczęła się dekadę temu i trwa do dzisiaj
piątek, 25 sierpnia 2017 19:07

Dwulatka na PPT

Brak smoczka i urwane kółko w dziecięcym wózku całkowicie zrekompensowały zabawy latarkami w namiocie, taniec z tatą i nowi przyjaciele. Od tamtych wydarzeń minęło 11 lat, ale Miriam Kawalec – nastolatka z Mogilna oraz jej rodzice, do dzisiaj wspominają niesamowite doświadczenia ze szlaku pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Nie zapomną nigdy jak niczym rodzina z Nazaretu, szukali noclegu w stodole…

Więcej…
 
Ludzie dziewiątego dnia RELACJA i ZDJĘCIA
niedziela, 20 sierpnia 2017 22:24

Ludzie dziewiątego dnia

Jak się idzie? Kaczo, byczo i indyczo! – to słynne powiedzenie w dwudziestej drugiej grupie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, z którą wędrują na Jasną Górę nasi Parafianie. Na szlaku dopisuje pogoda i humory. Zresztą, przeczytajcie i zobaczcie sami co dzieje się teraz na trasie Tarnów – Częstochowa.

Więcej…
 
Dieta to nie głodówka lecz mądre wybory – mówią dziewczyny z Koniuszowej i Mogilna ZDJĘCIA
piątek, 28 lipca 2017 21:57

Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu

 

Pojechały do Dębowca na „Dietę cud”, ale nie po to, żeby schudnąć, ale nauczyć się dokonywać mądrych wyborów. Agata, Ela i Kinga co roku biorą udział w Saletyńskich Spotkaniach Młodych. Co je tam przyciąga jak magnes?

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 23

Created by Szczepan Sikoń