Kościół i religia
Krzyż Jezusa dostosowany do mnie - ZDJĘCIA I ŚWIADECTWA
poniedziałek, 04 lipca 2016 08:05

Krzyż w sam raz na moje ramiona

 

Do Kalwarii Pacławskiej pielgrzymowali nasi Parafianie. W ostatnią sobotę czerwca podążali drogą krzyżową za Jezusem. Przy każdej ze stacji, chętni dzielili się świadectwem swojej przemiany i działania Boga w ich życiu.

Więcej…
 
W Limanowej śpiewały dla ks. proboszcza Emila Myszkowskiego ZDJĘCIA
piątek, 17 czerwca 2016 18:13

Pielgrzymka DSM

A ksiądz Emil jest tu z nami - z najlepszymi dziewczętami! Dzisiaj z nami pielgrzymuje, i się nami opiekuje! W corocznej pielgrzymce Dziewczęcej Służby Maryjnej udział wzięły dziewczyny z naszej parafii. Było coś dla ducha i dla ciała.

Więcej…
 
Młodzież na koncercie w Rzeszowie ZDJĘCIA i ŚWIADECTWA
sobota, 28 maja 2016 12:21

Koncert w Rzeszowie

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha to największy w Europie koncert religijny. Co roku 30-40 tys. osób w każdym wieku, przyjeżdża w Boże Ciało do Rzeszowa by uwielbiać Stwórcę. Wśród radosnych chrześcijan byli nasi Parafianie. Spójrzcie jak adorowali Jezusa i przeczytajcie co mają do powiedzenia na temat niezwykłości koncertu.

Więcej…
 
Godności tej nie ma nawet anioł – jubileusz kapłaństwa x. Emila Myszkowskiego ZDJĘCIA
piątek, 27 maja 2016 16:57

Jubileusz Księdza Proboszcza

Za dar kapłaństwa Księdza Proboszcza Emila Myszkowskiego, wspólnota parafialna dziękowała w 30 rocznicę jego święceń. W Boże Ciało, podczas uroczystej sumy, przedstawiciele złożyli serdeczne życzenia i wręczyli 30 czerwonych róż.

Więcej…
 
Nie lubię procesji Bożego Ciała. I co teraz? ZDJĘCIA
piątek, 27 maja 2016 14:31

Rozmowa o święcie Bożego Ciała

Boże Ciało to nie jest kolejny kościelny event. Procesja przez ulice miast i wsi to nie pokaz mody. Przesadny folklor, który towarzyszy oprawie nabożeństwa może przeszkadzać. Prosto, ale dosadnie mówi m.in. o tym, dominikanin o. Jacek Szymczak. Polecam rozmowę z nim. Nie bójmy się przełamywać schemat. Spójrzmy w głąb.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 21

Created by Szczepan Sikoń