Kościół i religia
Dzieci nie mają monopolu na roraty
poniedziałek, 12 grudnia 2016 20:10

Papierowe serce Seweryna

Seweryn Poręba na sobotnich roratach wrzucił serduszko i został wylosowany do zabrania figurki Dzieciątka Jezus. Nie byłoby o czym pisać gdyby nie to, że chłopak ma prawie osiemnaście lat. - Nie przyszło mi do głowy, że ktoś mógłby mnie za to wyśmiać. Bo niby dlaczego?

Więcej…
 
Bez niej daleko bym nie zaleciał – rozmowa z Marcinem Orleckim
wtorek, 04 października 2016 14:40

Rozmowa z Marcinem Orleckim

Zmieniała się na jego oczach. Od 20 lat jest jej wierny. Jego pracodawcy czasami śmieją się z tego ironicznie, a niektórzy znajomi pytają: Marcin, wszystko z Tobą ok.? Bo dziwi, że urlop spędza nie w ciepłych krajach a na Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej. W październiku rozmawiamy o Maryi i pielgrzymowaniu do Jej stóp.

Więcej…
 
Ich liczba imponuje – wspomnienie PPT
sobota, 10 września 2016 10:28

Rekordziści

Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem!... Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem!... – w rytmie tych piosenek, pielgrzymi Grupy 22 wspominają przeżycia z dziewięciodniowego szlaku. Dla tych, którzy nie byli na spotkaniu po pielgrzymkowym, publikujemy film i zdjęcia.

Więcej…
 
Jezus Chrystus, czy można Go kupić? Potrzebujemy ŚWIADECTW I ZDJĘĆ
środa, 03 sierpnia 2016 13:06

Daj świadectwo !

Brałeś udział w Światowych Dniach Młodzieży? Mogilno na CIEBIE patrzyło, Kościół na CIEBIE patrzył, świat na CIEBIE patrzył! Chcemy się od CIEBIE uczyć. Dlatego podziel się z nami swoim świadectwem, doświadczeniem miłosierdzia, spotkania z Franciszkiem. Nie lękaj się, wypłyń na głębię, idź pod prąd.

Więcej…
 
„Niosący Chrystusa” - święcimy pojazdy w świętego Krzysztofa
niedziela, 24 lipca 2016 07:13

Poświęcenie pojazdów

W niedzielę 24 lipca po Mszach Świętych Księża dokonają poświęcenia pojazdów z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 23

Created by Szczepan Sikoń