„Jednego Serca Jednego Ducha” - młodzież na koncercie w Rzeszowie
sobota, 01 czerwca 2013 17:04

Koncert w Rzeszowie

Już po raz drugi, młodzież z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem oraz ks. Andrzejem, wzięła udział w koncercie najpiękniejszych piosenek religijnych w Rzeszowie. Spotkanie „Jednego Serca Jednego Ducha” odbywa się zawsze wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała.


„Jednego Serca Jednego Ducha” to muzyczne wydarzenie, którego tradycja sięga 2003 roku. Od tego czasu, młodzież gromadzi się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Tego dnia do miasta przybywają tłumy, głównie ludzi młodych, którzy chcą chwalić Boga śpiewem. - Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie – zapewniają organizatorzy. Uczestnicy wielbią Boga za Jego obecność, budują wspólnotę, śpiewając najpiękniejsze piosenki religijne. Pomagają w tym znani polscy artyści, m.in. Beata Bednarz, Robert Cudzich, Iga Kowalska, Maciej Ścibor. Spotkanie prowadzi perkusista Jan Budziaszek – inspirator i pomysłodawca koncertu.

Więcej o Koncercie „Jednego Serca Jednego Ducha” TUTAJJadwiga Jelińska (Reda)

 

Created by Szczepan Sikoń