„Kłamstwo” - Teatr Dabar wystąpi w Nowym Sączu
czwartek, 12 grudnia 2013 20:42

Kłamstwo w KROKUSIEJuż po raz ostatni w tym roku aktorzy Teatru Dabar zaprezentują tragikomedię „Kłamstwo”. Wszystkich zapraszają na widowisko już w najbliższą niedzielę. Sztuka według scenariusza znanego aktora Marcina Kobierskiego ostrzega, że kłamstwo jest początkiem wszystkich grzechów…

W sztuce, aktorzy amatorskiego Teatru Dabar budują wielobarwne, złożone sylwetki osób, które zrezygnowały z życia w prawdzie i wybrały na jej miejsce kłamstwo. Widzowie będą świadkami bolesnych wydarzeń i rodzinnych dramatów.


Muzyka stanie się kluczem otwierającym drzwi do niewidzialnego. Przejmujące utwory przeniosą widzów do duchowego wymiaru. Z kolei fani Abby będą mogli usłyszeć ich najpopularniejszą piosenkę. Nie zabraknie także inteligentnego humoru i zabawnych dialogów. Nagłe zwroty akcji oraz zaskakujące momenty – gwarantowane!

Najnowsza inscenizacja Teatru Dabar pozwoli na nowo postawić pytanie: co jest lepsze – bolesna prawda czy słodkie kłamstwo?

Myślę, że nikt nie wychodzi po naszym wystąpieniu pusty, każdy jest zmuszony do refleksji. Dajemy treść, przekaz, orędzie i to jest najważniejsze w naszym amatorskim teatrze – mówi ksiądz Łukasz Pawłowski – założyciel i reżyser Teatru Dabar.


„Kłamstwo” już w najbliższą niedzielę – 15 grudnia o godzinie 18.00 w sali dawnego kina KROKUS w Nowym Sączu. Wstęp wolny.


Jadwiga Jelińska (Reda)

 

Created by Szczepan Sikoń