Mikołaj pamięta o wszystkich ZDJĘCIA
środa, 09 grudnia 2015 14:34

Mikołaj pamięta o wszystkich

W sobotę Święty Mikołaj rozdawał prezenty dzieciom i młodzieży, a w niedzielę dorosłym. W towarzystwie pięknych aniołów i sprytnych diabełków odwiedził Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. o. Pio w Mogilnie.

 

- Proszę przyjąć ode mnie i  księdza Proboszcza Emila Myszkowskiego drobny upominek. Życzę dużo zdrowia! Szczęść Boże! – mówił każdemu Mieszkańcowi Mikołaj. Aniołki podawały Świętemu słodkie upominki, a diabełki zaczepiały wszystkich swoimi widełkami.

- To z Mikołajem chodzą diabełki? – dziwił się pan Władzio. – Ale ten Mikołaj przystojny! – wołała pani Basia.


Mikołaja jak co roku wysłał do Mieszkańców DPSu ksiądz proboszcz Emil Myszkowski. – Ja byłam nauczycielką i w szkole zawsze występowałam publicznie, dlatego to ja w imieniu wszystkich mieszkańców serdecznie dziękuję! Dziękuję Mikołajowi za odwiedziny i księdzu proboszczowi za prezenty – wyrażała wdzięczność pani Janina jedna z mieszkanek.


Zobaczcie jak ogromną radość sprawiła Mieszkańcom wizyta Mikołaja oraz jego białych  i czarnych asystentów :-)


Galeria zdjęć

(fot. Agata Bugara, Jadwiga Jelińska)

 

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń