Szaleństwo na lodzie
sobota, 19 stycznia 2013 22:46

Lodowisko

Swoich sił w łyżwiarstwie figurowym i hokejowym próbowały dzieci, młodzież oraz... Księża z naszej parafii! Wykorzystując czas ferii, ponad trzydziestoosobowa grupa, skorzystała z zimowego szaleństwa. Na lodowisku nie zabrakło humoru, dobrej zabawy oraz... upadków!

 

W środowy poranek (16 stycznia), punktualnie o godzinie 9.00, na placu przed kościołem zebrali się wszyscy chętni.  Kilkanaście minut później byli już w drodze na lodowisko w Chełmcu. Wśród licznej grupy dominowały członkinie Dziewczęcej Służby Maryjnej i Scholki oraz ministranci. Wyjazd, zorganizowany przez x. Łukasza Pawłowskiego, był nagrodą za ich zaangażowanie dla parafii.

Na lodowisku, wszystkim udzieliło się zimowe szaleństwo! Chociaż kilka osób poczuło zimny lód na swojej skórze, wszyscy radzili sobie bardzo dobrze. Upadki zdarzają się przecież nawet najlepszym! – Nawet osoby, które były pierwszy raz sprawnie poruszały się na łyżwach. Na początku tylko jeździły przy bandzie, ale potem odważnie wyjeżdżały na środek –chwali Agata Bugara. Swoich sił spróbowali również ksiądz Łukasz Pawłowski oraz ksiądz Józef Mirek. Założyli łyżwy i odważnie ruszyli na taflę!

Zobaczcie sami jak było! Obejrzyjcie zdjęcia, wykonane przez przewodniczki DSM-u – Marcelinę Fyde i Agatę Bugare, które na potrzeby chwili, z łyżwiarek zamieniły się w fotoreporterki!

Galeria zdjęć zobacz


Jadwiga Jelińska (Reda)

W środowy poranek (16 stycznia), punktualnie o godzinie 9.00, na placu przed kościołem zebrali się wszyscy chętni.  Kilkanaście minut później byli już w drodze na lodowisko w Chełmcu. Wśród licznej grupy dominowały członkinie Dziewczęcej Służby Maryjnej i Scholki oraz ministranci. Wyjazd, zorganizowany przez x. Łukasza Pawłowskiego, był nagrodą za ich zaangażowanie dla parafii.
Na lodowisku, wszystkim udzieliło się zimowe szaleństwo! Chociaż kilka osób poczuło zimny lód na swojej skórze, wszyscy radzili sobie bardzo dobrze. Upadki zdarzają się przecież nawet najlepszym! – Nawet osoby, które były pierwszy raz sprawnie poruszały się na łyżwach. Na początku tylko jeździły przy bandzie, ale potem odważnie wyjeżdżały na środek –chwali Agata Bugara. Swoich sił spróbowali również ksiądz Łukasz Pawłowski oraz ksiądz Józef Mirek. Założyli łyżwy i odważnie ruszyli na taflę!
Zobaczcie sami jak było! Obejrzyjcie zdjęcia, wykonane przez przewodniczki DSM-u – Marcelinę Fydę i Agatę Bugarę, które na potrzeby chwili, z łyżwiarek zamieniły się w fotoreporterki!

 

Created by Szczepan Sikoń