Kalendarze Strażackie pomagają OSP
środa, 14 grudnia 2016 17:58

Akcja Kalendarze Strażackie

Kalendarze Strażackie to tradycja, która od dawna gości w naszych miejscowościach. Już w najbliższą sobotę 17 grudnia będą je roznosić druhowie Jednostki OSP Mogilno. Ważniejsze od samego zakupu kalendarza, jest wsparcie działalności naszych strażaków.

 

 

 

 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ratującego mienie i życie oraz na działalność Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. - Liczymy na Wasze wsparcie i zapewniamy o naszej gotowości do działania, abyście mogli spać spokojnie – mówi dh Dawid Ogorzałek Prezes OSP Mogilno.

 

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że sprzęt ratowniczo – gaśniczy należy do jednego z najdroższych. Koszty jego zużycia też są duże, ponieważ każda akcja to pewien procent zużycia sprzętu i środków.

 

 

 

Prosty sposób, by okazać wdzięczność za bezinteresowną służbę Strażaków to zakup kalendarza. Znajdziecie w nim rozpiskę ważnych wydarzeń, terminy wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Korzenna oraz mnóstwo zdjęć pokazujących druhów w akcji.

 

Zbiórka z kalendarzy strażackich nie pozwoli na zakup nowego wozu bojowego, ale na pewno dołoży cegiełkę do sprzętu, który może uratować Ci życie!

 

 

 

 

 

Fot. OSP Mogilno

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń