Kazań nie będzie – zaproszenie na rekolekcje
sobota, 04 marca 2017 13:44

Rekolekcje Misyjne

Misjonarze Kombonianie zabiorą do Domu Pomocy Społecznej, a także pokażą jak wygląda codzienność w kenijskich slumsach. Zapraszają na weekendowe rekolekcje „na dobry początek”, podczas których możesz zwolnić i zastanowić się za czym i po co przez cały czas biegasz.

 

 

 

Uczestnicy rekolekcji przejdą razem Drogą Krzyżową „ścieżkami codzienności”, by spotkać się tam z Jezusem. W ciszy adoracji, będą mogli z Nim pobyć sam na sam. Kombonianie gwarantują  możliwość spowiedzi i rozmowy indywidualnej. A na zakończenie, zapraszają chętnych do wizyty u mieszkańców w zaprzyjaźnionym krakowskim DPS-ie. Nie zabraknie też akcentów misyjnych, jak chociażby spotkanie z o. Maćkiem Zielińskim, Kombonianinem, który był w Mogilnie przy okazji święceń i prymicji o. Andrzeja Filipa, a od 3 lat pracuje w Kenii.

 

 

Rekolekcje „na dobry początek” Wielkiego Postu zaplanowano na drugi weekend marca, tj. w dniach od 10 do 12. Misjonarze Kombonianie zapewnią dobry czas w przemiłym towarzystwie. - Będzie to okazja, żeby się zatrzymać i przez modlitwę Słowem Bożym zagłębić się w swoje  relacje z Bogiem, drugim człowiekiem i światem, który nas otacza oraz, by te relacje ponaprawiać – mówi o. Maciek Miąsik.

 

Byłam, polecam!

 

 

 

Termin: 10-12 marca 2017
Miejsce: Dom Misjonarzy Kombonianów w Krakowie, ul. Skośna 4
Początek: godz. 18.00 w piątek
Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 14.00.
Opłata: 90 zł (m.in. noclegi i wyżywienie).
Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (Liczba miejsc ograniczona)
Więcej informacji: 500 330 852 (o. Maciek)
www.kombonianie.pl

Fot. archiwum uczestników

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń