Nie ma się czego wstydzić - Droga Krzyżowa o trzeźwość
piątek, 24 marca 2017 05:55

Droga Krzyżowa o trzeźość

Piątkowa droga krzyżowa z księdzem Zbigniewem Guzym - diecezjalnym duszpasterzem trzeźwości, będzie ofiarowana w intencji osób walczących z nałogiem. Człowiek uzależniony jest niewolnikiem swojej słabości. Ale nikt z ludzi uzależnionych nie chciał się uzależnić. Przemiana jaka dokonuje się w życiu uzależnionego to wymodlony cud.

 

 

 

- Nie wolno nam zostawić ludzi uzależnionych bez modlitwy. Łaska modlitwy przynosi błogosławione owoce. Dziękuję Wam za modlitwę i proszę byście nie przestawali się modlić o trzeźwość - apeluje ks. Zbigniew Guzy - diecezjalny duszpasterz trzeźwości.

 

Droga krzyżowa w intencji trzeźwości zostanie odprawiona w piątek 24 marca o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Mogilnie. Po niej Msza Św. sprawowana w tej samej intencji.


Do modlitwy zaproszony jest KAŻDY.

 

Z wiernymi modlić się będzie ks. Zbigniew Guzy - diecezjalny duszpasterz trzeźwości, który do Mogilna przyjedzie już kolejny raz.

 

Fot. JJ

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń