Rekolekcje wielkopostne – Kombonianie zapraszają
wtorek, 26 lutego 2013 22:04

Rekolekcje u Kombo

Misjonarze Kombonianie zachęcają studentów do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. W pierwszy weekend marca Ojcowie zapraszają do Krakowa.

 

Kiedy? 1-3 marca (początek w piątek o 18.00,  koniec w niedzielę ok. 15.00)

Gdzie? Dom Zakonny Kombonianów, Kraków, ul Skośna 4
Co zabrać? Biblię, notatnik, śpiwór

Zgłoszenia można dokonać mailowo na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści należy podać  imię i nazwisko, adres e-mail i telefon kontaktowy.

Będą wspólne Msze Święte, adoracja Najświętszego Sakramentu, wielkopostne pieśni i głębokie rozważania. Nie zabraknie czasu na refleksję i skupienie. Na rekolekcjach będzie okazja, by nawiązać nowe znajomości, zasmakować życia we wspólnocie, poznać charyzmat świętego Daniela Comboni i lepiej poznać Misjonarzy Kombonianów.


MISJONARZE KOMBONIANIE SERCA JEZUSOWEGO
ul. Skośna 4 - skr. poczt. 21
30-383 Kraków
tel./fax 012 262 34 68
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji o działalności Misjonarzy Kombonianów na oficjalnej stronie www.kombonianie.pl


 

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

Created by Szczepan Sikoń