Głosuj na OSP Mogilno i druha Adama Filipa
niedziela, 30 kwietnia 2017 07:53

Głosuj na OSP Mogilno i dh Adama Filipa

Trwa wielki plebiscyt strażacki. Zarząd OSP Mogilno zachęca do udziału w plebiscycie Gazety Krakowskiej i oddania głosu na Jednostkę OSP oraz kolegę druha Adama Filipa – Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.

 

 

 

 

- Plebiscyt Gazety Krakowskiej pozwala docenić strażaków z Małopolski. Do etapu powiatowego została zgłoszona nasza Jednostka OSP oraz nasz kolega druh Adam Filip, w kategorii Strażak Ochotnik Roku informuje dh Dawid Ogorzałek – Prezes OSP Mogilno. 

Aby oddać głos na dh Adama Filipa należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści STO.53

 

Aby oddać głos na Jednostkę OSP Mogilno należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści OS.196

 

Etap powiatowy głosowania na Strażaka Ochotnika Roku i Jednostkę OSP Roku rozpoczął się w piątek 14 kwietnia i potrwa do piątku, 5 maja, do godz. 21.

- Jest to dla mnie bardzo wielkie wyróżnienie, nie spodziewałem się takiej nominacji. Dziękuję za to, że zostałem zgłoszony do plebiscytu. Proszę o Wasze głosy – mówi dh Adam Filip, który jest członkiem Zarządu OSP Mogilno – Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, a w Jednostce działa od 2009 roku.

 

 

Honorowy patronat nad naszą akcją objęli również Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Stanisław Nowak oraz Edward Siarka, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Małopolsce.

 

O plebiscycie informowaliśmy TUTAJ

 

Fot. JJ; baner – projekt Agata Bugara

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń