Takiej promocji jeszcze u nas nie było ZDJĘCIA
piątek, 18 sierpnia 2017 22:42

Spójrz na bilbord

Nowość na wiosce! A właściwie na kilku, bo w sześciu miejscowościach na terenie Gminy Korzenna pojawiły się dzisiaj (18 sierpnia) wielkie bilbordy informujące o Dożynkach. Tegoroczne gminne święto plonów promuje zespół Blue Café.

 

 

 

 

Na Dożynki Wójt Gminy Korzenna zaprasza w ostatni weekend wakacji czyli 26 i 27 sierpnia na plac przy dworze w Korzennej. W sobotę na scenie wystąpi zespół Lachersi, natomiast gwiazdą Święta Plonów jest zespół Blue Café, który będzie bawił publiczność w niedzielę.

 

 

Choć co roku o Dożynkach w Gminie Korzenna jest głośno, to tym razem organizatorzy postawili na nową formę promocji, której do tej pory nie było. W różnych miejscach pojawiło się bowiem siedem wielkich bilbordów, na których członkowie zespołu Blue Café zapraszają do Korzennej.

 

 

Włodarze Gminy liczą, że bilbordy przełożą się na frekwencję. Dożynki Korzeńskie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, niemniej jednak zdarzało się, że ktoś o nich nie wiedział. Zależy nam by dotrzeć z zaproszeniem do wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz gmin sąsiadujących, stąd dodatkowa forma promocji – wyjaśnia Krzysztof Ogorzałek – Sekretarz Gminy Korzenna.

 

 

- Bilbordy to ukłon organizatorów w stronę mieszkańców. - Zwracają uwagę, nie tylko ze względu na swoje gabaryty, ale również odmienną niż zwykle kolorystykę. Zdecydowaliśmy się na czerwień, bo przyciąga wzrok – mówi Andrzej Bogdał – Dyrektor Centrum Kultury w Mogilnie.

 


 

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, by wziąć udział w lokalnym Święcie Plonów, spójrz na bilboard! Znajdziesz go tutaj:


Koniuszowa - na „Krzyżówce”

Łęka - na skrzyżowaniu

Siedlce – naprzeciwko OSP

Korzenna - przy Dworze

Wojnarowa – dwa bilbordy po obu stronach drogi nieopodal OSP

Od strony Jasiennej - przy głównej drodze na Gródek i Zakliczyn

 

 

 

 

 

 

Fot. Jadwiga Jelińska, Danuta Kipiel; baner z programem - źródło UG Korzenna

Jadwiga Jelińska (Reda)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń