Pielgrzymie nie bądź samolubem, podziel się! ZDJĘCIA
sobota, 26 sierpnia 2017 14:29

Daj świadectwo

Pielgrzymie, potrzebujemy Twojego świadectwa - zechciej podzielić się tym, co przeżyłeś na szlaku Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Czekamy na refleksje z dziewięciu dni drogi, wspomnienia i zdjęcia. Wystarczy do nas napisać (na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), opublikujemy na łamach portalu każdą wypowiedź. Nie ma limitu znaków i cenzury. Możesz się podpisać, albo zachować anonimowość. Pątnicy zdobyli już szczyt Jasnej Góry, ale pielgrzymka przecież nadal trwa...

 

 

 

 

 

 

 

Fot. www.facebook.com/pieszapielgrzymkatarnowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń