Kup kalendarz, bo strażacy 365 dni w roku są gotowi by pomóc Tobie
piątek, 15 grudnia 2017 08:43

Kalendarze OSP Mogilno

Kalendarze Strażackie to tradycja pielęgnowana przez druhów OSP Mogilno od lat. Już w najbliższą sobotę 16 grudnia zobaczymy ich maszerujących w mundurach po okolicznych miejscowościach. Kupując od nich kalendarz, wspieramy działalność naszych strażaków, którzy przez 365 dni w roku są gotowi by pomagać nam.

 

 

 

Cel zbiórki co roku jest inny. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup narzędzi hydraulicznych, które są wykorzystywane między innymi podczas wypadków drogowych.  - Liczymy na Wasze wsparcie i zapewniamy o naszej gotowości do działania, abyście mogli spać spokojniemówi dh Dawid Ogorzałek Prezes OSP Mogilno.

 

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że sprzęt ratowniczo – gaśniczy należy do jednego z najdroższych. Koszty jego zużycia też są duże, ponieważ każda akcja to pewien procent zużycia sprzętu i środków.

 

 

 

Prosty sposób, by okazać wdzięczność za bezinteresowną służbę naszych Strażaków to zakup wydanego przez nich kalendarza. Znajdziecie w nim rozpiskę ważnych wydarzeń, terminy wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Korzenna oraz mnóstwo zdjęć pokazujących druhów w akcji.


Zbiórka z kalendarzy strażackich nie pozwoli na zakup nowego wozu bojowego, ale na pewno dołoży cegiełkę do sprzętu, który może uratować Ci życie!

 

 

 

Jadwiga Jelińska (Reda)

fot. JJ; projekt kalendarza źródło OSP Mogilno

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń