ŚDM
Co wiesz o ŚDM? QUIZ z nagrodami
środa, 06 kwietnia 2016 10:02

ŚDM QUIZ

Jak wygląda logo ŚDM? Kto jest pomysłodawcą wydarzenia? W którym roku odbyły się pierwsze ŚDM? Jakie są słowa hymnu ŚDM? Takie pytania mogą pojawić się w Quizie o Światowych Dniach Młodzieży.  Czas, start!

Więcej…
 
ŚDM – niezbędna ulotka
wtorek, 05 stycznia 2016 14:42

Czekamy na ŚDM

Czym są Światowe Dni Młodzieży, jaka jest ich historia, co jest tematem tegorocznych ŚDM, ile trwają i jaki jest ich cel? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w ulotce przygotowanej przez młodzież naszej parafii. Warto wiedzieć, że ŚDM w Krakowie poprzedzą „Dni w Diecezjach”. Plan tygodnia w Diecezji Tarnowskiej i w Parafii Mogilno również dostępny w niezbędniku. Publikujemy wersję online.

Więcej…
 
ŚDM – przygotuj się, zaangażuj, włącz się!
sobota, 02 stycznia 2016 22:59

Czekamy na ŚDM

Coraz bliżej wielkie święto wszystkich młodych. Światowych Dni Młodzieży nie możesz przegapić, przespać, zlekceważyć. Dlaczego? Na pytanie odpowiadają młodzi z naszej parafii.

Więcej…
 
Młodzież z Mogilna dokonała „Wielkiej Konfrontacji” - przygotowania do ŚDM
środa, 24 grudnia 2014 14:29

Wielka Konfrontacja

W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie młodzież z Parafii Mogilno wzięła udział w spotkaniu młodych katolików z dekanatu Nowy Sącz. Podczas modlitewnego czuwania rozmawiali o przyjaźni i poddali się „Wielkiej Konfrontacji”. O pobudzaniu zmysłów Boskimi bodźcami opowiada ks. Marcin Bukowiec.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 4 z 4

Created by Szczepan Sikoń