Aktualności
Dlaczego pod choinką królują skarpetki?
środa, 12 grudnia 2018 21:09

Pomysły na prezenty

Nieśmiertelne są też gotowe zestawy kosmetyków, rękawiczki i szaliki oraz książki. Te ostatnie mogą być nawet atrakcyjne, pod warunkiem, że dostanie je pasjonat literatury. Do Świąt zostało jeszcze kilkanaście dni, ale jest to najwyższy czas, by pomyśleć o prezentach i kupić je wcześniej niż na ostatnią chwilę. Kto nie ma pomysłu, niech skorzysta z naszych uniwersalnych, ale jednak spersonalizowanych prezentów.

Więcej…
 
Jak kupić świąteczny prezent i nie zwariować?
czwartek, 06 grudnia 2018 17:40

Jak nie zwariować?

Miałeś ambitny plan by nie zostawiać kupna prezentów na ostatnią chwilę, ale listopad minął nie wiadomo kiedy? Stres, panika, zakupy w tłumie i akcie desperacji. Co roku to samo… Jeszcze masz szansę, by w tym było inaczej. Podpowiadamy, jak obłowić się w (oryginalne) prezenty świąteczne, a przy tym nie zwariować. I nie zbankrutować.

Więcej…
 
Policja w Mogilnie czyli najgorzej ma ksiądz
wtorek, 04 grudnia 2018 17:08

Policja

- W Mogilnie jeszcze nigdy nie było tak bezpiecznie – skwitowała jedna z uczestniczek piątkowego spotkania mieszkańców ze stróżami prawa. Faktycznie, w centrum wsi stał policyjny radiowóz, a przy Domu Kultury kręciło się czterech funkcjonariuszy.

Więcej…
 
Odblaski? Co za wstyd – czyli Dekalog Pieszego nie na serio
czwartek, 29 listopada 2018 19:40

Nie daj się zabić

Prowadzimy na portalu kampanię motywująca do noszenia po zmroku elementów odblaskowych, która związana jest z jutrzejszym spotkaniem z sądecką Policją. Nie chcemy umoralniać, tylko uświadamiać – w trosce o zdrowie i życie wszystkich pieszych. Dlatego dzisiaj, specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy Dekalog Pieszego. Z przymrużeniem oka.

Więcej…
 
Ile warte jest Twoje życie? Dasz za nie 10 złotych? Felieton z FILMEM (wzbudza silne emocje)
środa, 28 listopada 2018 17:51

Nie daj się zabić

Niby społeczeństwo wyedukowane, ale w mentalności (zbyt) wielu osób, elementy odblaskowe to obciach. A szkoda. Ich zdrowia i życia. A żeby żyć, wystarczy maksymalnie 10 złotych.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 25

Created by Szczepan Sikoń