Teatr "DABAR"
Przeżyj Boże Narodzenie jeszcze raz
piątek, 26 stycznia 2018 20:41

"Gra pozorów"

Dla tych którym Święta za szybko minęły mamy propozycję – spektakl „Grę pozorów”, w którym akcja toczy się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, natomiast kulminacja wydarzeń następuje w wigilijny wieczór. To ostatnia szansa, by zobaczyć aktorów amatorów na scenie, ponieważ niedzielnym występem w Krużlowej Teatr Dabar kończy sezon.

Więcej…
 
Bez gry pozorów – wigilia Teatru Dabar
niedziela, 24 grudnia 2017 11:27

Wigilia Teatru Dabar

478 uszek, 25 osób, 2 sztuki, 7 występów na scenie, 3 wyjazdy. To bilans wigilii i 2017 roku Teatru Dabar. Ale nie liczby są tutaj ważne. Liczy się to, że członkowie już po raz trzeci spotkali się przy jednym stole, a przy łamaniu opłatkiem złożyli sobie szczere i ciepłe życzenia.

Więcej…
 
A Ty kogo grasz? ZDJĘCIA ze spektaklu „Gra pozorów”
poniedziałek, 18 grudnia 2017 18:29

A Ty kogo grasz?

Każdy zakłada maskę, gra przed ludźmi kogoś kim nie jest, udaje. Tak zwyczajnie stwarza pozory. Bo wypada, bo co ludzie powiedzą, bo tak jest łatwiej, bo, bo, bo… Każdy powód jest dobry byle tylko nie być sobą i nie usłyszeć na swój temat złego słowa.

Więcej…
 
Teatr Dabar: „Gra pozorów” sztuka do obejrzenia koniecznie przed Świętami
poniedziałek, 11 grudnia 2017 22:32

"Gra pozorów"

Sąsiadka, miła koleżanka. Z pozoru, bo z natury wścibska i obmawia za plecami. Biznesmen z własną firmą, kochający mąż i dobry ojciec. Z pozoru, bo gdy wraca z zagranicy urządza swojej rodzinie piekło na ziemi. Skąd my ich znamy? Z własnego podwórka. O nich i wielu innych pozorantach jest kolejna sztuka Teatru Dabar.

Więcej…
 
Teatr Dabar zaprasza do „Gry pozorów” – w piątek spotkanie
czwartek, 12 października 2017 13:20

Casting do nowej sztuki

„Gra pozorów” to tytuł najnowszej, jedenastej sztuki Teatru Dabar. Premierę zaplanowano jeszcze przed Bożym Narodzeniem, a role zostaną rozdane w najbliższy piątek. Każdy kto ma co najmniej 13 lat, może dołączyć do obsady.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8

Created by Szczepan Sikoń