Teatr "DABAR"
Z cyklu: W Teatrze Życia - Mamy dzisiaj; jutra możemy już nie mieć
wtorek, 11 października 2016 11:51

W Teatrze życia z Dabarem

Ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce w naszej Parafii powodują, że przestaje być banałem, a nabiera sensu stwierdzenie „żyj tak, jakby każdy dzień miał być Twoim ostatnim”. Podczas ubiegłorocznej premiery, aktorzy zadali widzowi pytanie: „czy miałeś w swoim życiu taki dzień, po którym nic już nie było takie samo?”. W  tym roku odwracamy role – my pytamy, aktorzy odpowiadają.

Więcej…
 
Z cyklu: W Teatrze Życia – Kłamstwo jest początkiem wszystkich grzechów
wtorek, 12 lipca 2016 18:23

Przypominamy sobe Kłamstwo

Zgodnie z obietnicą, kontynuujemy cykl „W Teatrze Życia z Dabarem”. Jako formę spędzenia jednego z wakacyjnych wieczorów proponujemy posłuchać muzyki oraz obejrzeć zdjęcia ze sztuki „Kłamstwo”. Kto pamięta, który z aktorów wzbudził największy zachwyt, a jednocześnie debiutował na scenie?

Więcej…
 
Młodzi organizują, dorośli komentują ZDJĘCIA
czwartek, 23 czerwca 2016 09:57

Teatralna podróż

 

Członkowie Teatru Dabar tym razem wystąpili nie w roli aktora, ale w roli widza. Na spektakle do Sufczyna i Krakowa zaprosili Parafian. Spójrzcie, na czym polega solidarność pokoleń.

Więcej…
 
Z cyklu: W Teatrze Życia - Teatr Dabar Lubię to!
środa, 25 maja 2016 07:18

Lubię to!

Jesteś oczarowany spektaklami naszego Teatru Dabar? Z niecierpliwością czekasz na kolejną premierę? Dołącz do pokaźnego grona fanów i śledź profil grupy na facebook’u. Równo dwa lata temu – 24.05.2014 r. młodzież zachwyciła publiczność pewną sztuką. Jaką? Pytanie do tych z Państwa, którzy wspierają Teatr od początku.

Więcej…
 
Teatr DABAR to my !
piątek, 18 marca 2016 11:13

Za kulisami...

Opada kurtyna. Aktorzy zdejmują maski. Już nie zasłania ich rola. Do tej pory pisała o nich dziennikarka, zdjęcia robił fotograf. Czas by sami opowiedzieli o sobie. Zapraszam do garderoby – poznajcie kulisty teatru.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 4 z 8

Created by Szczepan Sikoń