Teatr "DABAR"
Ogień w kinie Krokus – aktorzy Teatru Dabar na scenie
wtorek, 15 marca 2016 21:49

Ogień na scenie czyli Dabar występuje

Prawie spalili kurtynę  i zgubili pilot od dymiarki. Ale prawdziwy ogień był po tym, jak wyszli na scenę. Wzniecili tragedię. Płomienie dramatu podsycili komedią. Zaprosili widzów do świata ofiar zamachu na World Trade Center i zadbali by ten świat był jak najlepiej przygotowany.

Więcej…
 
Z cyklu: W Teatrze Życia - jeden dzień Marcinka i „Jeden dzień” aktorów z Dabar
sobota, 05 marca 2016 16:32

Jeden dzień dla Marcinka

Co łączy Marcinka Rolę i bohaterów najnowszej sztuki Teatru Dabar?  Jeden dzień. Ten jeden dzień, który wystarczy by wszystko się zmieniło. Dzisiaj rodzice chłopca przekazali najlepszą wiadomość! A w niedzielę za tydzień młodzież zadedykuje Marcinkowi swój sceniczny występ.

Więcej…
 
Wigilia Teatru Dabar ZDJĘCIA
poniedziałek, 28 grudnia 2015 16:38

Wigilia Teatru Dabar

Członkowie Teatru Dabar spotkali się na wigilii, by połamać się opłatkiem i usiąść przy jednym stole. Były życzenia, wspomnienia i plany na przyszłość.

Więcej…
 
„Jeden dzień” – zwiastun
sobota, 17 października 2015 10:51

Zwiastun

Zobacz zwiastun i przyjdź na sztukę. Aktorzy Teatru Dabar przenoszą publiczność do wydarzeń z 11 września 2001 roku. Zestawiają codzienność Amerykanów z tragedią jaka ich dotknęła. Zamach na World Trade Center uświadamia kruchość naszego życia. Kolejne występy w niedziele 18 października o godz. 17 oraz 25 października o godz. 18 w Centrum Kultury w Mogilnie.

Więcej…
 
„Jeden dzień” – spektakl w reżyserii Jezusa Chrystusa
niedziela, 04 października 2015 09:07

Premiera już w niedzielę!

Jeden dzień może zmienić wszystko. Udowodnią to w kolejnej sztuce aktorzy Teatru Dabar z Parafii Mogilno. Choć trudno w to uwierzyć, spektakl od początku trwania prób nie ma reżysera. Premiera zapowiada się zatem ciekawie!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8

Created by Szczepan Sikoń