Teatr "DABAR"
TEATR DABAR: Księże Łukaszu, dziękujemy! ZDJĘCIA
sobota, 02 sierpnia 2014 23:02

Teatr Dabar

"Zawsze rozstania są trudne, zwłaszcza jeśli rozstaje się z kimś, kogo traktuje się jak członka rodziny a dla naszej rodziny dabarowej byłeś jak ojciec... A teraz odchodzisz do innej parafii, by służyć innym naszym braciom i siostrom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znikniesz fizycznie z pola naszego widzenia, bo kapłan posłany do swoich owiec, na wzór Jezusa, oddaje się im całkowicie. Ale nie znikniesz z naszych serc i z naszej pamięci, sługo wierny i dobry, bo wdzięczność, którą Cię darzymy jest wyrazem naszej miłości i szacunku do Ciebie.

Więcej…
 
Jacques Fesch w Mogilnie. Młodzi aktorzy zachwycili publiczność
poniedziałek, 26 maja 2014 07:21

ZDJĘCIA

Ich sztuki to nie tylko zabawa w teatr. Każdym przedstawieniem obnażają ludzkie postawy, niosą wartości etyczno – moralne, głoszą Boga. W ten sposób ewangelizują. „Jacques Fesch – święty czy bandyta” był kolejną odsłoną aktorskich umiejętności młodzieży z Teatru Dabar.

Więcej…
 
Teatr Dabar: premiera nowej sztuki już w sobotę!
wtorek, 20 maja 2014 17:21

Teatr Dabar

„Jaques Fesch – święty czy bandyta?” – to autentyczna historia człowieka, który zmusza do refleksji nad tym ile w nas dobra, a ile zła. Sztuka trzyma w napięciu, zaskakuje, zachwyca oraz prowokuje do stawiania pytań i szukania na nie odpowiedzi. Premiera w najbliższą sobotę w Mogilnie.

Więcej…
 
„Kłamstwo” - Teatr Dabar wystąpi w Nowym Sączu
czwartek, 12 grudnia 2013 20:42

Kłamstwo w KROKUSIEJuż po raz ostatni w tym roku aktorzy Teatru Dabar zaprezentują tragikomedię „Kłamstwo”. Wszystkich zapraszają na widowisko już w najbliższą niedzielę. Sztuka według scenariusza znanego aktora Marcina Kobierskiego ostrzega, że kłamstwo jest początkiem wszystkich grzechów…

Więcej…
 
"Kłamstwo" - i sielanka zamienia się w koszmar
wtorek, 15 października 2013 22:30

Zobacz Tragikomedię „Kłamstwo”, zaprezentowali przed szeroką publicznością aktorzy Teatru Dabar. W sztuce ukazali życiowe dramaty tych, którzy zrezygnowali z posługiwania się prawdą. Premiera nie kończy scenicznych występów – spektakl będzie można obejrzeć już w następną niedzielę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 6 z 8

Created by Szczepan Sikoń