Teatr "DABAR"
Teatr Dabar – księża mówią, że to nowa ewangelizacja
poniedziałek, 18 września 2017 21:02

Teatr Dabar - nowa ewangelizacja?

Teatr Dabar rozpoczął jesienne tournée – wczoraj (17 września) młodzi aktorzy swoim występem zainaugurowali cykl wydarzeń kulturalnych w nowej sali w Krużlowej, a w najbliższą niedzielę wystąpią w Szczepanowie przed uczestnikami Diecezjalnej Pielgrzymki w intencji trzeźwości.

Więcej…
 
W Domu Kultury w Mogilnie wstawiono nowe drzwi WIDEO
środa, 10 maja 2017 21:31

Masz sumienie? To go używaj

Kurtyna opadła kilka dni temu, ale emocje jeszcze nie, po tym jak „Drzwi szczęścia” postawili w Domu Kultury aktorzy mogilskiego Teatru Dabar. Wokół ich jubileuszowej sztuki pt. „Przedsionek” urosła tajemnica, ale mimo to 300 krzeseł na widowni było zajętych.

Więcej…
 
Zmowa milczenia? W niedzielę premiera sztuki nie wiadomo o czym
piątek, 28 kwietnia 2017 16:24

Premiera owiana tajemnicą

„Przedsionek” to jubileuszowy – dziesiąty spektakl mogilskiego Teatru Dabar. Ale wiadomo o nim najmniej. Nie z powodu tego, że jesteśmy jeszcze przed premierą, ale dlatego, że aktorzy robią ze spektaklu tajemnicę. Nie ma nawet zwiastunu.

Więcej…
 
Z cyklu: W teatrze życia – na co Ty czekasz?
sobota, 18 marca 2017 12:03

Na co Ty czekasz?

Dziennikarz na sensację; polityk na wybory; dewotka na plotki; wiejski biedak na urodzaj; bogaty przedsiębiorca na zysk; panna na wydaniu na miłość. Czekają. Tymczasem przychodzi do nich (nie)oczekiwany gość…

Więcej…
 
Z cyklu: W Teatrze Życia - w Mogilnie podnosimy kurtynę milczenia
sobota, 11 lutego 2017 23:36

Światowy Dzień Chorego

Największą chorobą współczesnego świata nie jest gruźlica ani AIDS, ale samotność i poczucie, że jest się niepotrzebnym. W sztuce „Blaszany Kubek” aktorzy Teatru Dabar poruszyli temat tabu – kwestię oddawania osób starszych i schorowanych do domów opieki.  Od premiery minęło 4 lata – przez ten czas zjawisko przybrało na sile.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 2 z 8

Created by Szczepan Sikoń