Ochotnicza Straż Pożarna w Mogilnie
Strażak Roku – zgłoś naszych Ochotników
wtorek, 11 kwietnia 2017 17:55

Zgłoś Ochotnika Roku

Od Ciebie zależy czy któryś ze strażaków OSP Mogilno weźmie udział w prestiżowym plebiscycie „Strażak Roku”. Wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić i zgłosić kandydata, który powalczy o zaszczytny tytuł i nagrody.

Więcej…
 
Orkiestra Dęta OSP Mogilno nagrała płytę
piątek, 13 stycznia 2017 00:34

Orkiestra Dęta OSP nagrała płytę

Pierwsza płyta strażackiej Orkiestry będzie wydana w tym miesiącu. Znajduje się na niej 10 kolęd i utworów świątecznych. O emocjach związanych z nagraniem opowiada kierownik oraz członkowie zespołu.

Więcej…
 
Z muzyką w trasę
czwartek, 22 grudnia 2016 10:41

Wycieczka Orkiestry Dętej OSP

 

Tajemnice podziemi Kopalni Soli w Bochni oraz komnat Zamku w Wiśniczu odkrywali muzycy z Orkiestry Dętej OSP Mogilno. Przedświąteczna wycieczka zintegrowała całe rodziny.

Więcej…
 
Kalendarze Strażackie pomagają OSP
środa, 14 grudnia 2016 17:58

Akcja Kalendarze Strażackie

Kalendarze Strażackie to tradycja, która od dawna gości w naszych miejscowościach. Już w najbliższą sobotę 17 grudnia będą je roznosić druhowie Jednostki OSP Mogilno. Ważniejsze od samego zakupu kalendarza, jest wsparcie działalności naszych strażaków.

Więcej…
 
Jak Ksiądz Proboszcz błogosławi to musi się dobrze dziać ZDJĘCIA
środa, 10 lutego 2016 14:47

OSP dziękuje Księdzu Proboszczowi

W corocznym spotkaniu sprawozdawczym jednostki OSP Mogilno wziął udział ks. proboszcz Emil Myszkowski. Rodzina strażacka dziękowała mu za pamięć i modlitwę, a ksiądz proboszcz gratulował sprawności bojowej naszych strażaków.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 2 z 3

Created by Szczepan Sikoń