Gmina Korzenna
"Echo Korzennej" w nowej odsłonie
sobota, 25 lutego 2017 15:29

"Echo Korzennej" w nowej odsłonie

Mile zaskoczeni będą czytelnicy Echa Korzennej, którzy sięgną po ostatni numer, który od dzisiaj dostępny jest w sprzedaży. Nowa szata graficzna okładki kusi, by przewrócić kartkę. Zmieniła się nie tylko forma, ale i treść. Pojawiła się nowa rubryka, do której na pierwszy ogień trafił strażak OSP Mogilno – Jakub Jasiński.

Więcej…
 
Jutro Koncert Noworoczny w Mogilnie
sobota, 28 stycznia 2017 23:11

Koncert Noworoczny - 29 stycznia

Cały świat podziwia Koncert Noworoczny w Złotej Sali Musikverein w Wiedniu, a bilety rezerwowane są nie mniej niż rok naprzód. Na Koncert Noworoczny w Mogilnie nie jest prowadzona sprzedaż, zaproszony jest każdy, a o podniosłość wydarzenia zadbają lokalni artyści.

Więcej…
 
Pomagamy Rodzinie z Bukowca
piątek, 20 stycznia 2017 23:16

Wnętrze nowego domu Brończyków

Sześcioosobowa rodzina z Bukowca, która w pożarze straciła dosłownie wszystko, otrzymała już nowy dom. Jeśli pogoda pozwoli, państwo Brończykowie wprowadzą się do mobilnego holenderskiego domku w przyszłym tygodniu. Społeczność Gminy Korzenna mobilizuje się - każdy Mieszkaniec może im pomóc.

Więcej…
 
Hej kolędy to czas! – koncert w Jasiennej
wtorek, 03 stycznia 2017 23:41

Koncert Kolęd w Jasiennej

Wspólne kolędowanie społeczności Gminy Korzenna to tradycja. W tym roku koncert z udziałem lokalnych artystów odbędzie się w najbliższą niedzielę w Jasiennej.

Więcej…
 
Razem świętujmy Odzyskanie Niepodległości – obchody w Mogilnie
środa, 09 listopada 2016 23:37

Cieszymy się niepodległością!

Rok 1918, 11 listopada, poniedziałek. W gazetach ogłoszenia o pracę, reklama damskich kostiumów oraz lista najbliższych przedstawień. Obok oferty pożyczek i sprzedaży mrożonego mięsa, telegram z serdecznymi powitaniami dla komendanta Piłsudskiego. A o czym przeczytamy w prasie z dnia 11 listopada 2016 roku?

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 2 z 3

Created by Szczepan Sikoń