Dom Pomocy Społecznej im.o. Pio w Mogilnie
„Zielony Dom” w Mogilnie – o co chodzi w tej akcji?
środa, 21 listopada 2018 20:43

"Zielony dom"

Krótko mówiąc – o kwiaty. Te doniczkowe, których może nie ma kto pielęgnować, albo są przekładane z parapetu na parapet bo nigdzie nie pasują lub po prostu zajmują miejsce, a szkoda je wyrzucić. Jest na to rada – można je przekazać do Domu Pomocy Społecznej im. o. Pio w Mogilnie. Tam będzie się miał kto nimi zająć.

Więcej…
 
Z aparatem w Domu Pomocy Społecznej – kalendarz na 2018 rok
sobota, 02 grudnia 2017 09:49

Kalendarz Domu Pomocy Społecznej

Nowy, 2018 rok już za pasem! Warto więc pomyśleć o kalendarzu, który będzie odliczał, oby tylko, same szczęśliwe dni. Dla tych, którzy szukają terminarza, polecamy kalendarz wydany przez Dom Pomocy Społecznej w Mogilnie. Kupując go, sponsorujesz wycieczkę Mieszkańcom ośrodka.

Więcej…
 
Zielony antybiotyk dostępny od ręki w Mogilnie
sobota, 22 lipca 2017 07:54

Zielony antybiotyk

Każdy o nim słyszał, a nawet jadł, ale jak wygląda i gdzie go szukać w naturalnej postaci, wiedzą tylko nieliczni. Oregano, które kojarzy się głównie z włoską pizzą, rośnie w Mogilnie i wcale nie trudno go rozpoznać – wystarczy szukać fioletowych kwiatków, jak robi to pan Jarosław Roman.

Więcej…
 
„Dom” zobowiązuje. Wielkanoc w Domu Pomocy Społecznej
środa, 19 kwietnia 2017 21:16

Wielkanoc w Domu Pomocy Społecznej

W nazwie ośrodka im. o. Pio w Mogilnie jest słowo „dom”. To zobowiązuje - i nie tylko od święta, ale i na co dzień. Pracownicy zadbali, by zwłaszcza w Wielkanoc żaden z Mieszkańców nie czuł się opuszczony. Było wspólne wykonywanie dekoracji, malowanie pisanek, spacer z koszyczkiem, świąteczny obiad i refleksja nad życiem i śmiercią.

Więcej…
 
Mikołaj pamięta o wszystkich ZDJĘCIA
środa, 09 grudnia 2015 14:34

Mikołaj pamięta o wszystkich

W sobotę Święty Mikołaj rozdawał prezenty dzieciom i młodzieży, a w niedzielę dorosłym. W towarzystwie pięknych aniołów i sprytnych diabełków odwiedził Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. o. Pio w Mogilnie.

Więcej…
 Created by Szczepan Sikoń