z Afryki i innych kontynentów
Dać nadzieję Afryce – zbiórka zużytego sprzętu
wtorek, 23 września 2014 16:34

Daj Nadzieję

Jutro z parkingu koło kościoła zostanie bezpłatnie zebrany wszelki sprzęt elektryczny i elektroniczny. Oddając elektrośmieci wspieramy Papieskie Stowarzyszenie i pomagamy mieszkańcom krajów misyjnych.

Więcej…
 
„Mój Post – Twój posiłek” czyli na pomoc Kenii
czwartek, 27 marca 2014 23:44

Mój post - Twój posiłek„Mój Post – Twój posiłek” – odmawiając sobie drobnych przyjemności, pomagamy małym Afrykańczykom, a dokładnie dzieciom z ośrodka resocjalizacyjnego w Kibiko (Kenia). Każdy może włączyć się w trwającą akcję Misjonarzy Kombonianów oraz działającego przy Wspólnocie ruchu TUCUM.

Więcej…
 
Pączek afrykański – zamiast brzucha rośnie serce
czwartek, 13 lutego 2014 22:47

Poślij pączka do Afryki„Poślij pączka do Afryki” – pod takim hasłem przebiega akcja Braci Kapucynów, której celem jest pomoc misjonarzom i mieszkańcom Republiki Środkowoafrykańskiej. Nadal toczą się tam krwawe walki, muzułmańscy rebelianci z koalicji Seleka dokonują mordów, gwałtów i grabieży.  Finał już w Tłusty Czwartek! Zjadając pączka możesz uratować czyjeś życie.

Więcej…
 
Republika Środkowoafrykańska – polscy misjonarze w niebezpieczeństwie
wtorek, 04 lutego 2014 18:11

Walki w RPADramatyczne chwile przeżywają polscy misjonarze posługujący w Republice Środkowoafrykańskiej. Ich misję zaatakowali rebelianci z koalicji Seleka. W ciągu ostatnich 24 godzin, w rezultacie walk zginęło co najmniej 75 Afrykańczyków.

Więcej…
 
Wolontariat w Ugandzie - wywiad z Jadwigą Jelińską
sobota, 11 stycznia 2014 14:40

Doświadczenie w UgandzieIt is mornig, good morning, how are you today? – śpiewane w deszczu razem z ugandyjskimi dzieciakami, wspólne msze i nabożeństwa, wizyta w afrykańskim radiu. Miesiąc spędzony na Czarnym Lądzie: Gulu w Ugandzie. Nowa okolica, nowi ludzie, nowe miejsca …

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 5 z 7

Created by Szczepan Sikoń