Archiwum
Przeszedł na drugą stronę życia – pogrzeb śp. Andrzeja Kiełbasy
wtorek, 16 lipca 2013 11:26

Pan Andrzej Kiełbasa

Pana Andrzeja Kiełbasę pożegnała w sobotę (13 lipca) rodzina, znajomi oraz mieszkańcy Koniuszowej, Mogilna i Posadowej. Większość zapamiętała go jako wesołego, pełnego humoru Parafianina przepowiadającego pogodę.

Więcej…
 
Pogoda nie przeszkodziła – Piknik Parafialny udany!
czwartek, 27 czerwca 2013 22:22

Piknik Parafialny udany !

Deszczowa aura nie przestraszyła publiczności, która licznie zgromadziła się w niedzielę (23 czerwca) na placu przy kościele. Piknik zakończył się sukcesem! Szczytny cel zachęcił do udziału, bogate atrakcje przyciągnęły także gości spoza parafii, przy muzyce bawili się i mali i duzi, a zwycięscy loterii fantowej z dumą odbierali cenne nagrody!

Więcej…
 
Kapłani nie spadają z nieba – jubileusz ks. Eugeniusza Strojnego
wtorek, 25 czerwca 2013 15:39

Jubileusz ks. Eugeniusza


Złoty jubileusz kapłaństwa obchodził w niedzielę x. Eugeniusz Strojny. Była uroczysta suma, gorące podziękowania i serdeczne życzenia. W akademii wystąpiły dzieci i młodzież, a zespół Tibi Cantamus i Orkiestra Dęta OSP zadbały o muzyczną oprawę.

Więcej…
 
Przyjdź na piknik – pomóż w remoncie zabytkowego kościoła
wtorek, 18 czerwca 2013 20:00

Piknik Parafialny

Nasza Parafia organizuje Piknik w celu pozyskania środków na remont dachu zabytkowego, drewnianego Kościoła pw. Św. Marcina z Tours. Proboszcz – ks. Emil Myszkowski zaprasza wszystkich w niedzielę 23 czerwca. Dla uczestników przygotowano atrakcyjny program.

Więcej…
 
„Wszyscy cię kochali i odejść dać nie chcieli” – pogrzeb śp. druha Tomasza Barana
sobota, 01 czerwca 2013 17:24

Pogrzeb dh Tomasza BaranaDruha Tomasza Barana pożegnała wczoraj rodzina, znajomi, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz mieszkańcy Parafii Mogilno. Tragicznie zmarły, 23 lata pełnił społeczną służbę w OSP Mogilno, a za swoje zasługi był wielokrotnie odznaczany.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 18

Created by Szczepan Sikoń