Kościół i religia
„Niosący Chrystusa” - święcimy pojazdy w świętego Krzysztofa
niedziela, 24 lipca 2016 07:13

Poświęcenie pojazdów

W niedzielę 24 lipca po Mszach Świętych Księża dokonają poświęcenia pojazdów z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

Więcej…
 
Młodzież dokonała reanimacji serca. Agata i Tadeusz opowiadają
sobota, 09 lipca 2016 17:42

Reanimujemy serce i duszę

Bóg nigdy się nie znudzi! Przekonują Agata Bugara i Tadeusz Kiełbasa z naszej parafii, którzy wrócili z Saletyńskiego Spotkania Młodych. Wraz z młodzieżą z całego świata, duchowo reanimowali swoje serca. Agata i Tadeusz to weterani – w Dębowcu są co roku. A po co tak daleko jechać?

Więcej…
 
Krzyż Jezusa dostosowany do mnie - ZDJĘCIA I ŚWIADECTWA
poniedziałek, 04 lipca 2016 08:05

Krzyż w sam raz na moje ramiona

 

Do Kalwarii Pacławskiej pielgrzymowali nasi Parafianie. W ostatnią sobotę czerwca podążali drogą krzyżową za Jezusem. Przy każdej ze stacji, chętni dzielili się świadectwem swojej przemiany i działania Boga w ich życiu.

Więcej…
 
W Limanowej śpiewały dla ks. proboszcza Emila Myszkowskiego ZDJĘCIA
piątek, 17 czerwca 2016 18:13

Pielgrzymka DSM

A ksiądz Emil jest tu z nami - z najlepszymi dziewczętami! Dzisiaj z nami pielgrzymuje, i się nami opiekuje! W corocznej pielgrzymce Dziewczęcej Służby Maryjnej udział wzięły dziewczyny z naszej parafii. Było coś dla ducha i dla ciała.

Więcej…
 
Młodzież na koncercie w Rzeszowie ZDJĘCIA i ŚWIADECTWA
sobota, 28 maja 2016 12:21

Koncert w Rzeszowie

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha to największy w Europie koncert religijny. Co roku 30-40 tys. osób w każdym wieku, przyjeżdża w Boże Ciało do Rzeszowa by uwielbiać Stwórcę. Wśród radosnych chrześcijan byli nasi Parafianie. Spójrzcie jak adorowali Jezusa i przeczytajcie co mają do powiedzenia na temat niezwykłości koncertu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 23

Created by Szczepan Sikoń