Aktualności
Pierwszy Żołnierz Rzeczypospolitej. 10 kwietnia 2010 – pamiętamy!
piątek, 10 kwietnia 2015 07:43

Żołnierz nie umiera

Żołnierz nie umiera. Żołnierz odchodzi na wieczną wartę. Generał Franciszek Gągor – najwyższy stopniem i rangą polski wojskowy, Szef Sztabu Generalnego, kandydat na najwyższe stanowisko w siłach zbrojnych NATO. Honorowy obywatel Gminy Korzenna, duma wsi Koniuszowa, nasz człowiek.

Więcej…
 
Takiego talentu nie można wypuścić – rozmowa z Mistrzem Polski
środa, 11 marca 2015 18:57

Wywiad

Maciej Kiełbasa – siedemnastolatek z naszej parafii to złoty medalista Mistrzostw Polski w saneczkarstwie w kategorii juniorów młodszych. Młody zawodnik z Koniuszowej, należący do kadry narodowej, stara się aby w jego życiu cały czas coś się działo. Jest strażakiem ochotnikiem z jednostki OSP Mogilno, trenuje piłkę nożną, a od 4 lat saneczkarstwo, w którym odnosi imponujące sukcesy. W rozmowie z Jadwigą Jelińską opowiada o początkach swojej przygody, emocjach na torze, niebezpieczeństwie zjazdów i ambitnych planach na przyszłość.

Więcej…
 
„Czekając na…” – ZDJĘCIA ze spektaklu
wtorek, 20 stycznia 2015 10:53

Czekając na...

Po brzegi wypełniła się w niedzielę 18 stycznia wielofunkcyjna sala nowego Centrum Kultury w Mogilnie. To za sprawą księdza Łukasza Pawłowskiego oraz młodzieży z Sufczyna, którzy zaprosili na spektakl „Czekając na…”. Upust ogromnym emocjom dały radosne okrzyki, gromkie brawa oraz łzy wzruszenia.

Więcej…
 
„Czekając na…” – czyli ks. Łukasz Pawłowski zaprasza na spektakl
piątek, 16 stycznia 2015 00:43

Sztuka teatralna

Jeszcze trwamy w podniosłym, Bożonarodzeniowym nastroju. Powoli znikają świąteczne ozdoby, jednak wciąż słychać piękne kolędy. Warto jeszcze raz przypomnieć sobie wigilijny wieczór i powrócić myślami do wydarzeń grudniowej nocy. Ułatwi nam to Grupa Teatralna z Sufczyna, która zaprezentuje w naszej parafii spektakl „Czekając na…”.

Więcej…
 
Zmarł Tata ks. Łukasza Pawłowskiego
niedziela, 26 października 2014 14:09

Zmarł Tata ks. Łukasza

Z przykrością zawiadamiamy, że dzisiaj, po krótkiej ale ciężkiej chorobie, zmarł Tata ks. Łukasza Pawłowskiego. Podajemy szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia212223następnaostatnia »

Strona 22 z 23

Created by Szczepan Sikoń