sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaNewsyWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 32. Finał

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 32. Finał

Już w nadchodzącą niedzielę, 28 stycznia, rozpocznie się 32. Wielki Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali widowiskowo-sportowej.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest o godzinie 15:00, natomiast zakończenie licytacji przewidziane jest na godzinę 20:00.

Podczas tego specjalnego dnia na scenie pojawią się zespoły muzyczne, grupy taneczne, soliści, duety oraz uczniowie szkół i przedszkoli. Między występami organizatorzy przygotowali licytacje, obejmujące m.in. złote serduszka ofiarowane przez burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego, Pawła Molendę – przewodniczącego rady miejskiej, Roberta Musidłowskiego – przewodniczącego rady powiatu mogileńskiego oraz Jana Barteckiego – Członka Zarządu Powiatu Mogileńskiego.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję licytować przedmioty takie jak koszulka WOŚP z autografem Jurka Owsiaka, koszulki, kalendarze, magnesy, breloczki i inne gadżety WOŚP, vouchery do salonów fryzjerskich, karnety, monety, okolicznościowe medale oraz sprzęt elektroniczny.

W Mogilnie akcje sztabu WOŚP rozpoczną się już w sobotę, 27 stycznia. Autobus „Latający Wolontariusz” będzie kursować po gminie od godziny 10:00 do 18:00. Tego samego dnia o 16:00 zaplanowano Wielkoorkiestrowy Blok Animacyjno-Warsztatowy w Magazynie Zbożowym GS.

W dniu finału, czyli 28 stycznia (niedziela), sztab WOŚP będzie działał w sali „Pod Orłem” od godziny 8:00 do 14:00. W tym czasie odbędzie się także tradycyjne „Śniadanie od serca” w sali „Pod Orłem” od 10:00 do 14:00.

Od godziny 15:00 sztab, koncerty i licytacje przeniosą się do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grobla 1b. Celem tegorocznej zbiórki jest pozyskanie funduszy na zakup sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zobacz także:

Popularne

Ostatnie komentarze