Aktualności
Bezżenni o małżeństwie – to się (nie) mogło udać. Teatr Dabar i jego #próbażycia
poniedziałek, 19 listopada 2018 18:18

Nie kocha się na próbę

To spektakl głównie o przygotowaniach do wesela i ślubu (kolejność celowa), ale dedykowany nie tylko narzeczonym. Kubeł zimnej wody, aktorzy Teatru Dabar wylewają też na małżonków, bo po podróży poślubnej zaczyna się normalne życie we dwoje. Największym paradoksem tej sztuki jest to, że scenariusz pisały osoby, które nie zawarły związku małżeńskiego (z wyjątkiem jednej). Co zatem mogą wiedzieć o problemach które zaczynają się po ślubie?

Więcej…
 
Walczyli o Chrystusa – finał licytacji w Mogilnie
niedziela, 18 listopada 2018 21:26

Emoconująca licytacja

21 minut – tyle wystarczyło na zlicytowanie czterech przedmiotów. Największa bitwa toczyła się o Chrystusa malowanego na dębie oraz obrazek na liściu, przekazany przez księdza Pawła Kociołka z Bangladeszu. Na początku największą siłę przebicia mieli panowie, ale w finale wygrała kobieta.

Więcej…
 
Tego jeszcze nie było – po spektaklu licytacja dla Patryka
niedziela, 18 listopada 2018 14:17

Licytacja już dzisiaj

Pomimo, że to już kolejne akcje pomocy dla Patryka, nikt nie mówi że jest tego za dużo. Wręcz przeciwnie - można zaobserwować pełną mobilizację i chęć działania. A działać trzeba szybko, bo finanse są potrzebne nie tylko na leczenie Patryka, ale też na wykończenie domu. Na szczęście nie brakuje ludzi dobrej woli, którzy ochoczo dzielą się tym co mają oraz inicjatorów, którzy prześcigają się w kolejnych pomysłach jak wesprzeć rodzinę Chronowskich z Posadowej Mogilskiej. Tylko dzisiaj spektakl i licytacja.

Więcej…
 
Hojni dla Patryka – sukces kiermaszu w Koniuszowej i licytacja za pasem
sobota, 17 listopada 2018 16:58

Kiermasz ozdób świątecznych

Powtórzył się sukces z ubiegłego tygodnia. Rodzice z Koniuszowej, którzy zorganizowali podobny kiermasz jak Rada z Mogilna, zebrali pokaźną sumę, którą przeznaczą na leczenie Patryka. Pieniądze przydadzą się rodzinie Chronowskich z Posadowej Mogilskiej tym bardziej, że mają na wykończeniu dom, w którym chłopak będzie miał lepsze warunki do rehabilitacji. Kto nie był dzisiaj na kiermaszu, nic straconego – jutro licytacja cennych przedmiotów.

Więcej…
 
Charytatywny weekend w Parafii Mogilno – kolejne akcje dla Patryka
wtorek, 13 listopada 2018 16:54

Kolejny kiermasz dla PatrykaSukces kiermaszu zorganizowanego w ubiegłą sobotę w Szkole w Mogilnie okazał się impulsem do działania dla rodziców z Koniuszowej. Już w najbliższą sobotę, kolejny raz będzie można pomóc w sfinansowaniu rehabilitacji 17-letniego Patryka i budowy domu. Spójrzcie, jakie cuda tym razem można kupić i co jeszcze zrobić w weekend dla Patryka i jego rodziców.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 23

Created by Szczepan Sikoń