Przedszkole w Matany – ulotki i deklaracje
wtorek, 03 lutego 2015 19:47

Deklaracje i ulotki do zabrania

Pierwsze deklaracje już wpływają! Dziękujemy Rodzinom z naszej Parafii, które zaangażowały się w projekt.  Aby zapewnić dzieciom z Ugandy rok nauki w przedszkolu i dwa posiłki dziennie wystarczy 50 złotych miesięcznie! Wydrukowane deklaracje, które wystarczy tylko wypełnić i odesłać oraz ulotki informacyjne można zabrać ze stolika przy wejściu do kościoła.

 


Szczegóły na temat projektu i łatwa instrukcja pomocy:

 

http://www.parafiamogilno.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=399:przedszkole-w-matany-polijmy-razem-kawaek-serca-do-afryki&catid=2:aktualnoci&Itemid=2

 

http://www.parafiamogilno.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=230:ratuj-przedszkole-w-ugandzie-szukamy-60-rodzin&catid=2:aktualnoci&Itemid=2

 

Wypełnioną wydrukowaną deklarację odsyłamy na adres:

 

Misjonarze Kombonianie

Świeccy Misjonarze Kombonianie

ul. Skośna 4
30-383 Kraków
skr. poczt. 21

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, uprościliśmy „procedurę”. Ceniącym czas i wygodę polecamy elektroniczne przesłanie wypełnionej w Wordzie deklaracji, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Każda deklaracja to coś więcej niż pieniądze. Dla dzieciaków to nadzieja, uśmiech i nowe szanse. Wszystkim Darczyńcom DZIĘKUJEMY!

 

 

Reda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Created by Szczepan Sikoń