Przeżyj Boże Narodzenie jeszcze raz
piątek, 26 stycznia 2018 20:41

"Gra pozorów"

Dla tych którym Święta za szybko minęły mamy propozycję – spektakl „Grę pozorów”, w którym akcja toczy się na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, natomiast kulminacja wydarzeń następuje w wigilijny wieczór. To ostatnia szansa, by zobaczyć aktorów amatorów na scenie, ponieważ niedzielnym występem w Krużlowej Teatr Dabar kończy sezon.

 

 

 

Zaproszenie kierowane jest zwłaszcza do tych, którzy tęsknią do atmosfery Bożego Narodzenia oraz są cichymi koneserami sztuki i uwielbiają teatr amatorski. Spektakl „Gra pozorów” przypomni przygotowania do Świąt, wprowadzi w specyficzny klimat i pozwoli przeżyć ten wyjątkowy czas jeszcze raz. W sztuce opłatkiem podzielą się postaci, których możemy utożsamić ze znajomymi z lokalnego podwórka. Scenariusz jest bowiem inspirowany naszą codziennością. Gdy publiczność usłyszy „Kolędę dla nieobecnych” z pewnością komuś na widowni popłyną łzy, bo scena finałowa będzie pełna bólu, a jednocześnie w rodzinie głównych bohaterów wydarzy się cud.

 

 

Aktorzy Teatru Dabar na tydzień przed Świętami dwukrotnie zaprezentowali „Grę pozorów” w Domu Kultury w Mogilnie; 14 stycznia gościli w Lipnicy Wielkiej, natomiast na ostatni występ zapraszają w najbliższą niedzielę na godzinę 16.00 do sali widowiskowej przy kościele w Krużlowej.

 

 

 

Dla tych, którzy o „Grze pozorów” chcą wiedzieć więcej polecamy:

Recenzję spektaklu

Zdjęcia z premiery


 

Jadwiga Jelińska (Reda)

fot. miniaturka: http://fotovideogrzegorzek.pl/; obrazek: Agata Bugara

 

 

 

 

 

 

Created by Szczepan Sikoń