ŚDM
Dzięki Wam pojadą na ŚDM - młodzież dziękuje za wsparcie
wtorek, 12 lipca 2016 23:41

Młodzież dziękuje za wsparcie

Jedenaście osób z naszej parafii spotka się z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Udział w Światowych Dniach Młodzieży będzie dla nich możliwy dzięki ofiarności Parafian, wsparli młodych biorąc udział w niedawnym Jarmarku. Publikujemy list z podziękowaniem, jaki wpłynął do redakcji:

Więcej…
 
Ciacho na spotkanie z papieżem – Jarmark ŚDM w Mogilnie ZDJĘCIA
sobota, 02 lipca 2016 15:23

Ciacho na spotkanie z papieżem


Z kubków, które oferują, kawa pobudza bardziej i lepiej smakuje; ich ciasto jest nawet lepsze niż domowe, a bransoletki, które rozprowadzają zawsze będą modne! Jutro można przekonać się, że to prawda. Młodzi z Parafii Mogilno zapraszają na drugą odsłonę Jarmarku promującego ŚDM.

Więcej…
 
Ostatni piątek przed ŚDM
czwartek, 30 czerwca 2016 19:17

Pierwszopiątkowa adoracja

 

Jutro (1 lipca) ostatni pierwszy piątek przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Młodzież zaprasza do wspólnej modlitwy o dobre przygotowanie Parafian do spotkania z papieżem Franciszkiem.

Więcej…
 
Coraz bliżej ŚDM – jutro jarmark
sobota, 25 czerwca 2016 17:09

Czekamy na ŚDM

Młodzież z naszej parafii przygotowuje się do spotkania z papieżem Franciszkiem. Jutro przy kościele odbędzie się Jarmark promujący ŚDM. Dochód przeznaczony będzie na wyjazd do Krakowa.

Więcej…
 
L4 - Chorzy dla Światowych Dni Młodzieży - OFIARUJ SWOJĄ MODLITWĘ
piątek, 17 czerwca 2016 18:41

Modlimy się w intencji ŚDM

Św. Jan Paweł II często prosił osoby chore o modlitwę. Czynił to zwłaszcza stojąc przed wymagającymi zadaniami czy różnymi trudnościami. Organizatorzy ŚDM chcąc go na śladować również proszą osoby chore, cierpiące o modlitwę w intencji Światowych Dni Młodzieży; aby czas spotkania z Ojcem Świętym był owocny dla wszystkich młodych ludzi.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4

Created by Szczepan Sikoń