Teatr "DABAR"
Przekrój parafian od piekła aż do nieba
środa, 11 stycznia 2017 22:28

W Teatrze Życia z Dabarem

Niektórym skrzydła urosły, a innym rogi. Byli tacy, co nawet kolor skóry zmienili na czarny. Ktoś przyniósł do szopki ogryzki. A pieniądze od ludzi zbierał Żyd…

Więcej…
 
Z cyklu: W Teatrze Życia z Dabarem – uważajmy na życzenia
poniedziałek, 19 grudnia 2016 10:56

Uważajmy jakie życzenia składamy

Bo te składane na naszej wigilii się spełniają! Łamiąc się opłatkiem, zastanówmy się co do siebie mówimy – z przymrużeniem oka przypominała Agata Bugara. To była wyjątkowa wigilia. Wyjątkowa, bo razem spędzili ją ludzie połączeni wspólną ideą – mówienia z teatralnej sceny o rzeczach mądrych i pięknych.

Więcej…
 
Jutro o 17.00 będzie koniec świata
wtorek, 08 listopada 2016 10:45

Udana premiera. Będzie powtórka.

Zostały 24 godziny by się przygotować. Lepiej pro forma przeprosić się z rodziną, potem szybka spowiedź, następnie do fryzjera, bo rudych podobno do nieba nie wpuszczają. Na wszystkim da się zarobić – kto w chwili końca świata będzie trzymał błogosławione świece po 10 złotych, pierwszy wejdzie do raju.

Więcej…
 
Spektakl "Szansa" - ZWIASTUN
niedziela, 06 listopada 2016 09:41

Obejrzyj zwiastun

Do występu zostało kilka godzin. Aktorzy Teatru Dabar zapraszają na niezwykłe widowisko już dzisiaj. Prapremiera o godz. 15.00, premiera o 18.00 w Domu Kultury w Mogilnie. Każdy z bohaterów dostaje szansę by coś zmienić w życiu. Czy ją wykorzysta? A czy Ty wykorzystasz swoją szansę i obejrzysz dzisiejszy spektakl?

Więcej…
 
Daj szansę aktorom – obejrzyj premierową „SZANSĘ”
sobota, 29 października 2016 07:41

Premiera spektaklu

 

Znaki są bardzo ważne w życiu. O tych znakach jest spektakl „Szansa”, na który zapraszają aktorzy Teatru Dabar. Długo wyczekiwana premiera odbędzie się 6 listopada. Znajome twarze nie zawiodą, a debiutanci zaskoczą.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 3 z 8

Created by Szczepan Sikoń