Archiwum
Już jutro! Piknik w Dworze w Korzennej
sobota, 01 czerwca 2013 17:18

Piknik Rodzinny

Na tegoroczny Piknik Rodzinny organizatorzy zapraszają do niedawno odrestaurowanego  Dworu w Korzennej. Zabawę z mnóstwem atrakcji zaplanowano na niedzielę 2 czerwca.

Więcej…
 
„Jednego Serca Jednego Ducha” - młodzież na koncercie w Rzeszowie
sobota, 01 czerwca 2013 17:04

Koncert w Rzeszowie

Już po raz drugi, młodzież z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem oraz ks. Andrzejem, wzięła udział w koncercie najpiękniejszych piosenek religijnych w Rzeszowie. Spotkanie „Jednego Serca Jednego Ducha” odbywa się zawsze wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała.

Więcej…
 
Ku czci Najświętszego Sakramentu – Boże Ciało
sobota, 01 czerwca 2013 16:52

Boże Ciało

W czwartek (30 maja) obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Wierni wysłuchali homilii o znaczeniu Mszy Świętej oraz tradycyjnie udali się w procesji do czterech ołtarzy.

Więcej…
 
Czas wspomnień - święcenia i prymicje kapłańskie o. Andrzeja Filipa
poniedziałek, 13 maja 2013 21:59

Wspominamy - Święcenia i Prymicje

Wczoraj i dziś w sposób szczególny pamiętamy o pochodzącym z naszej parafii misjonarzu Kombonianinie. Wracamy pamięcią do wydarzeń z 12 i 13 maja ubiegłego roku. Wtedy to o. Andrzej Filip pochodzący z Koniuszowej, przyjął w Parafii Mogilno święcenia kapłańskie oraz odprawił swoją pierwszą Mszę Świętą. Dziś pracuje z najbiedniejszymi i najbardziej potrzebującymi w Mozambiku.

Więcej…
 
W komunii z Jezusem – rocznica sakramentu
poniedziałek, 13 maja 2013 21:54

Rocznica Komunii Świętej

Rocznicę swojej pierwszej Komunii Świętej przeżywali wczoraj (12 maja) trzecioklasiści, którzy po raz pierwszy przystąpili do tego sakramentu 6 maja ubiegłego roku. Podczas niedzielnej uroczystości dzieci miały na sobie białe szatki, dziewczynki zaśpiewały psalm, a ksiądz Emil wygłosił dla nich specjalną homilię.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 18

Created by Szczepan Sikoń