Archiwum
Bądźmy zawsze gotowi do miłości! – Halina Frąckowiak o Bożym Narodzeniu
sobota, 26 stycznia 2013 12:48

wywiad z Haliną Frąckowiak

Dobiega końca okres Świąt Bożego Narodzenia. W kościołach i naszych domach powoli milkną kolędy i znikają świąteczne ozdoby. Warto jednak powrócić jeszcze myślami do  wydarzeń grudniowej nocy, przypomnieć sobie wigilijny wieczór... O radości i smutku z narodzenia Dzieciątka Jezus, wspomnieniach z czasów dzieciństwa, gwiazdorze gaszącym pożar, rodzinnych tradycjach, współczesnych piosenkach świątecznych i magii kolęd, opowiada w rozmowie z Jadwigą Jelińską - polska wokalistka Halina Frąckowiak.

Więcej…
 
Al-Anon i AA – grupy wsparcia dla alkoholika i jego najbliższych
wtorek, 22 stycznia 2013 19:59

Al-Anon

- Do końca życia nie odpłacę się za to, co otrzymałem od tych grup wsparcia – mówił podczas spotkania informacyjnego trzeźwiejący alkoholik. Spotkanie osób uzależnionych, ich rodzin oraz zainteresowanych problemem alkoholowym odbyło się w niedzielę (20 stycznia) w naszej parafii.

Więcej…
 
„Wielka sztuka małych artystów” – jasełka w Mogilnie
poniedziałek, 21 stycznia 2013 18:51

Jasełka

Bożonarodzeniowe jasełka oraz wieczór kolęd w parafialnym kościele zgromadziły liczną widownię. Starsi i młodsi podziwiali umiejętności aktorskie dzieci, a po sztuce wspólnie śpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Więcej…
 
Szaleństwo na lodzie
sobota, 19 stycznia 2013 22:46

Lodowisko

Swoich sił w łyżwiarstwie figurowym i hokejowym próbowały dzieci, młodzież oraz... Księża z naszej parafii! Wykorzystując czas ferii, ponad trzydziestoosobowa grupa, skorzystała z zimowego szaleństwa. Na lodowisku nie zabrakło humoru, dobrej zabawy oraz... upadków!

Więcej…
 
Mali artyści – konkurs szopek rozstrzygnięty!
poniedziałek, 07 stycznia 2013 19:03

Konkurs szopek

Znamy zwycięzców tegorocznego konkursu Szopek Bożonarodzeniowych! W Święto Trzech Króli wykonawcy odebrali nagrody.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 18

Created by Szczepan Sikoń