Strona głównaArchiwumHej kolędy to czas! – koncert w kościele w Mogilnie

Hej kolędy to czas! – koncert w kościele w Mogilnie

czwartek, 04 stycznia 2018 23:47

Wspólne kolędowanie mieszkańców Gminy Korzenna i przybyłych gości to tradycja. W tym roku koncert z udziałem lokalnych artystów odbędzie się w najbliższą niedzielę w Mogilnie.

– Dla uczestników nasi lokalni artyści przygotowali szereg przepięknych kolęd w przeróżnych aranżacjach od klasycznych po regionalne. Serdecznie więc wszystkich zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu kulturalnym zachęca jeden z organizatorów – Leszek Skowron wójt Gminy Korzenna.

Koncert Kolęd rozpocznie się w niedzielę 7 stycznia o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Mogilnie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W poprzednich latach wspólnie kolędowano w Mogilnie (2012 rok z udziałem Haliny Frąckowiak), Korzennej (2013), Siedlcach (2014), Wojnarowej (2015) i Jasiennej (2016).

fot. JJ; plakat: źródło UG Korzenna